Значення імені Родіон: характер, доля, сумісність

Родіон - ім'я вперше з'явилося в Стародавній Греції. Потім його принеслидо насчерез церковнослов'янську мову. Спочатку давалося тільки духовенству, але поступово воно поширилося на дворянство, а потім і на простий народ. У перекладі з грецької воно має три значення: перше - "герой" або "хоробрий", друге - "житель Родосу" і третє - "рожевий". Таку відмінність у тлумаченні можна пояснити кількома різними теоріями походження назви. Назва "Родіон" або походить від грецького "Родіос", тобто "Родіон", або є формою давньогрецького слова "Іродіон". Зменшувально-пестливі форми імені: Радік, Родя, Родюша, Родиоша, Родька, Родик, Родимка, Діон.

У дитинстві Родіон чутливий хлопчик, натхненний і допитливий, знає собі ціну і завжди вміє постояти за себе. Приклад батьків дуже важливий для нього.Тому вони мають прищепити йому пристрасть до навчання, мистецтва і спорту. Радя - розумний хлопчик, у нього хороші оцінки в школі, але звичайно успішність у нього не на висоті.

Радік не терпить самотності. Його завжди оточують численні друзі, які підтримують його в найважчі хвилини. Водночас носій цього імені ніколи не буває сентиментальним, скоріше навпаки: він здається суворим, але насправді це всього лише маска. Коли він допомагає іншим, він забуває про себе.

Люди з цим ім'ям наділені аналітичним мисленням і логікою та можуть працювати в технічних і точних галузях. Творчі професії їм не підходять. Родіон має почуття рівноваги і самоконтролю, що допомогло йому побудувати відмінну кар'єру. Відсутність пристрасті й прихильності до того, що длянього важливо, може стати перешкодою. Він цікавиться спортом, морською справою, військовими та правоохоронними органами. Може побудувати успішну кар'єру завдяки наполегливій праці та самодисципліні. Чарівність, відданість і альтруїзм роблять його хорошим другом і вірним чоловіком.

Дружина Родіона зовні приваблива, розумна, освічена і працьовита. Вона має бути хорошою домогосподаркою, оскільки чоловік віддає перевагу домашньому затишку. Зазвичай у нього дуже хороші й міцні стосунки з дружиною, засновані на взаємній повазі та дружбі. Удома всі обов'язки діляться навпіл, і Родіон завжди допомагає дружині по господарству. Він прекрасний чоловік і турботливий батько, бере активну участь в освіті та вихованні своїх дітей.

День ангела імені - 17 січня, 8 квітня, 21 квітня, 16 липня, 8 серпня, 11 жовтня, 17 жовтня, 10 листопада, 23 листопада.

Популярні імена
Більше імен на літеру Р