Значення імені Христина: характер, доля, сумісність

Христина – слов'янський варіант вимови жіночого давньогрецького імені “Hristos”, що у перекладі означає “присвячена Христу”, “імені Христа”. Раніше ім'я звучало як Христина, але згодом трохи змінило звучання і написання деяких слов'янських народів. У давні часи цим ім'ям називали простолюдинів, але потім воно обійшло аристократичне значення і стало більш популярним серед знаті. Скорочені, зменшувально-пестливі та інші форми імені: Крістіна, Християна, Крістіночка, Крістенька, Кріс, Крістіана, Крістен, Крістель, Кріста, Тіна, Христя, Христюха.

Кристинка росте гарною, лагідною дитиною. Злегка сором'язлива і скромна, у своїй компанії відкривається і стає активною та веселою. Власниці імені Христина в дитинстві та юності властиві такі позитивні якості, як доброта та чуйність, проте терпіти не може людей, які зловживають її добродушністю. У навчанні Христина виявляє небувалу завзятість і наполегливість. Її талант до навчання важко переоцінити.

Добре даються як точні, природничі науки, і гуманітарні. Послідовно вивчає навчальний матеріал. Записується у безліч гуртків як спортивних, так і творчих. Батькам залишається тільки радіти за своє дитя і за необхідності підтримувати, хвалити та спрямовувати у правильне русло. Доросла Крістіна з енергетики досить сильна, світла дівчина з твердим характером, який більше притаманний чоловікам.

Також володарку імені можна назвати таємничою дівчиною з багатим та багатогранним внутрішнім світом та внутрішньою силою, що дарує оптимістичний підхід до життя. Любить усі справи планувати наперед, демонструючи свою відповідальність та самостійність. З такими рисами характеру Христина може досягти успіхів у медицині, журналістиці, науковій діяльності. У роботі педантична, що нерідко викликає справжню повагу з боку колег.

Христина має "середнє" здоров'я - проблеми можуть бути, але не зовсім серйозні. Найчастіше на неї позитивно впливає зміна обстановки, зміни клімату та фізичні навантаження.

День янгола імені Христина – 6 серпня.

Відомі особи, які прославили ім'я Христина: співачка Христина Соловій, американська художника з українським корінням Христина Катракіс, спортсменка Христина Егершегі, актриса Христина Річчі.

Популярні імена