Значення імені Надія: характер, доля, сумісність

Надія - ім'я має старослов'янське походження. Зазвичай воно символізує надію на щось. Скорочене ім'я - Надя, Надійка, Надюша.

Маленька Надійка активна і відчуває сильні емоційні підйоми та спади. Із самого раннього віку вона намагається наслідувати інших. У Наді талант до музики, вона добре співає і танцює. Любить галасливі ігри та веселі розваги. Надя - дитина, яка завжди намагається зайняти лідируюче становище серед своїх однокласників.

У дорослому віці Надя вирізняється енергійністю, твердістю та емоційною насиченістю. У неї сильна особистість, що відразу ж проявляється у спілкуванні. Вона часто говорить те, що думає. На жаль, це призводить до того, що в її житті з'являється багато ворогів і труднощів. Водночас її доброзичливий характер робить її дуже доступною і цікавою для спілкування.

Надя точно знає, чого вона хоче від життя. Вона критично оцінює свої здібності й ніколи не переступає межі дозволеного. Це ставлення врятувало її від багатьох невдач. Крім того, незважаючи на завидну працьовитість Наді, вона намагається уникати відповідальності, боячись втратити довіру оточуючих. Найбільша слабкість Наді - її нездатність розуміти людей. У результаті вона часто вплутується в справи, які не мають до неї жодного стосунку. Але вона може бути чудовим другом. Носійка цього імені жорстка, безкомпромісна і прямолінійна, але це може призвести до втрачених можливостей і розчарування в оточуючих. Надія може витримати будь-яке випробування.

В особистості Надіїчоловіче терпіння і грубість поєднуються з чесністю і співчуттям. Поєднуючи в собі терпимість і розсудливість, практичність і романтизм, вона завжди залишатиметься загадкою для оточення. З роками Надя знову знайде почуття спокою і стабільності.

День ангела імені - 14 березня, 20 березня, 30 вересня, 21 жовтня.

Популярні імена

Більше імен на літеру Н