Значення імені Назар: характер, доля, сумісність

Назар - має кілька теорій походження. Згідно з першою воно поширилося у IV столітті, коли християнська віра почала домінувати у римській імперії. Звучало як "Nazarius" і перекладалося "народжений у Назареті". Відповідно до арабської теорії переклад звучить як "далекоглядний", а турецькою - "пильний погляд". Єврейська версія свідчить, що ім'я означає "обіт" або "той, хто присвятив себе Богу". Скорочено звучить як "Наз", "Зорік", "Назік".

Назар - енергійна та весела людина. Навколо нього буквально світиться ореол успішності та позитиву. Може заводити корисні знайомства на рівному місці. На вигляд він здається серйозним і вольовим, яким, в принципі, і є. Але всередині нього ховається м'яка натура. Навколишні люди рідко здогадуються про це, а м'якість відкривається згодом лише найближчим людям. Він дипломатичний і намагається оминати конфлікти, однак із завзятістю відстоює свої інтереси. Не любить перебувати на одному місці, тому воліє подорожувати і може часто міняти місце проживання та роботу.

Рішення Назар приймає виважено, ретельно продумуючи все до дрібниць. Ніколи не дає порожніх обіцянок. З юності захоплюється спортом, де дуже вигідно реалізуються його вольові якості та активність.

У трудовій діяльності цей чоловік серйозний та відповідальний до виконання своїх обов'язків. Користується авторитетом у колег і в начальства. До його думки прислухаються. Він чудово відчуває хороші кадри і часто стає керівником. Підприємницька діяльність також легко дається Назару, як і решта життя.

У сім'ї цей чоловік цінує думку своєї супутниці і швидше ставить вище її рішення, ніж свої. Зі своєю другою половиною ніжний і ласкавий, саме їй він може відкрити свої слабкі сторони. До безумства любить дітей, намагаючись забезпечити їх усім.

Слабким місцем у здоров'ї Назара може бути печінка, тому йому не рекомендується надмірно вживати алкоголь. Варто періодично робити детокси та приймати гепатопротектори.

День ангела імені – 27 жовтня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Н