Значення імені Богдан: характер, доля, сумісність

Богдан - ім'я, яке має слов'янське коріння. Його значення аналогічне грецькому "Теодотосу". Складається з двох коренів "Бог" та "давати", що, відповідно, перекладається як "даний Богом".

У скороченій формі вживається як "Бодя", "Дан", "Ден".

Богдан – це здібний чоловік, який відрізняється високим інтелектом. У дитинстві і підлітковому віці може бути досить складною людиною і робити все на свій лад, не прислухаючись до інших.

Чоловіки із цим ім'ям спокійні, але якщо їх вивести з себе, вони страшні в гніві. Активні, їм невпинно потрібен вихід енергії, яка може вилитися у шкідливі звички, якщо її не спрямувати у правильне русло. Піддаються впливу, але завжди чітко знають чого хочуть від життя. Відрізняються працьовитістю, якщо їх цікавить ця сфера. Їхні вчинки та думки логічні, тому вони часто стають мотиватором та порадником для інших людей. Врівноважені, тому здатні приймати виважені рішення.

Богдан має велике коло друзів, і він завжди готовий допомогти їм. Він знає свої сильні сторони та з успіхом користується ними. Завдяки своїй наполегливості досягає висот у будь-якій професії, за умови, що ця справа цікава. Успішний і в гуманітарних, і точних науках.

Часто люди з цим ім'ям реалізуються в медицині та інженерії. Не дуже люблять працювати під чиїмось керівництвом, обираючи "вільне плавання" в роботі на себе.

У сім'ї Богдан завжди займає лідируючу позицію, іноді може бути деспотичним. Гарний господар і навіть може брати на себе відповідальність за кухню. Матеріальна сторона завжди лежить на ньому, і він не любить, коли дружина заробляє багато, часто просто не визнає того, що вона працює. Його супутниця повинна належати сім'ї та спрямовувати всі свої сили на підтримку домашнього вогнища та піклування про дітей. Виховуючи спадкоємців, ці чоловіки насамперед приділяють увагу їхньому моральному боці.

Чоловіки з ім'ям Богдан відрізняються нервовою збудливістю, що може негативно позначатися на всіх механізмах організму. Їм варто приділяти увагу своєму психоемоційному стану та підтримувати нервову систему.

Богдан – сильний із врівноваженим характером. Однак і його можна вивести із себе. Працьовитий і відповідальний, товариський і винахідливий. Хороший господар і старанний сім'янин, якому можна довірити все і бути поруч з ним, як за кам'яною стіною.

Іменини Богдана 2021 року за православним календарем святкують 4, 15 березня; 12, 31 травня; 20, 22 червня; 17 липня; 10,13, 31 серпня; 15, 28 вересня; 2, 20 листопада.

Популярні імена
Більше імен на літеру Б