Значення імені Борис: характер, доля, сумісність

Борис - ім'я має старослов'янське походження і є скороченою формою імені Борислав. Воно означає "успішний боєць", "боєць" або "сильна людина". Скорочена форма імені: Боря, Боря, Борчик, Борько.

З дитинства привчений до порядку й акуратності. Він добре дбає про свої книжки та речі й акуратно одягається. Спочатку робить домашнє завдання і хатню роботу, а потім іде на вулицю гратися з друзями. У міру дорослішання Борис ставав все більш і більш незалежним. Розумний і чесний хлопчик. Жити за правилами для нього легко, і він часто досягає успіху в житті. Завжди намагається чинити так, як велить йому совість. Боря простий у спілкуванні і швидко заводить нових друзів. Однак якщо одного разу друг зрадить його, Боря не зможе спілкуватися з цією людиною.

З віком Борис стає дедалі серйознішим. Його організаторські здібності та навички публічних виступів дають змогу брати на себе керівні ролі на роботі та в компанії. Начальство часто хвалить, але Борис почувається ніяково від їхніх слів. Носій цього імені твердий, упертий, сильний й іноді тиранічний. Він рішучий, наполегливий, принциповий і звик досягати свого. Він має сильну енергетику і може подумки зломити слабких супротивників і придушити їхню волю. Боря легко піддається на вмовляння і може бути зарозумілим навіть щодо найближчих людей. Боря - боєць, який не звик програвати. За своєю природою він запальний та імпульсивний і не переносить рутинної або сидячої роботи. Завдяки наполегливій праці долає перешкоди і досягає успіху. Хоча у нього сильний характер, він також має веселу вдачу і природну чарівність, які вміло використовує.

Борис любить усе робити сам, включно з ремонтом квартири та облаштуванням саду. Він добре піклується про своїх батьків, любить грати зі своїми дітьми, оберігає свою дружину. Однак Борис завжди ставить свою роботу на перше місце. Він шукає місце в сім'ї, де його втішать і дадуть можливість здійснити свої плани. А тому може одружитися стільки разів, скільки захоче, і легко цікавиться іншими жінками.

День ангела імені - 7 лютого, 17 лютого, 15 травня, 13 червня, 6 серпня, 1 жовтня, 15 жовтня, 23 листопада, 25 листопада 5 грудня, 6 грудня, 10 та 15 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Б