Значення імені Тарас: характер, доля, сумісність

Тарас - порушник спокою (грец).
Зодіак імені: Риби.
Планета: Уран.
Колір: червоний.
Камінь-талісман: топаз.
Сприятливе рослина: в'яз, вододіл.
Покровитель назви: карась.
Щасливий день: четвер.
Щаслива пора року: зима.
Основні риси: прямолінійність і наполегливість.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Тарасій Константіінопольский, Патріарх, 10 березня (25 лютого).
Тарасій Лікаонський, Праведник, 22 (9) березня. Святий Тарасій, патріарх Константинопольський, походив зі знатного роду, отримав гарну освіту, швидко досяг звання сенатора при дворі. Під час іконоборчих потрясінь патріарх Павло вирішив усамітнитися в монастирі і оголосив, що вважає мирянина Тарасія найдостойнішим своїм наступником. Тарасій підкорився йому і загальному бажанню, за короткий час він пройшов всі ієрархічні щаблі, після чого був зведений на патріарший престол в 784 році. Він мудро правив 22 роки, ведучи сувору аскетичну життя. Він витратив весь свій маєток на допомогу бідним, літнім людям і сиротам, на Великдень влаштував їм трапезу, де сам служив. Помер у 806 році.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

10 березня - Тарасій Кумошник.
З цього часу заборонено спати вдень, інакше нападе кумоха, тобто лихоманка.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Тарасик - рухливий і впертий дитина, завжди здатний наполягати на своєму. У нього мало друзів, він дуже образливий і болісно реагує на дитячі витівки, які його ображають. Спокійно і з почуттям гумору він не може ставитися, коли йому кричать: «Тарас Бульба!», Згадуючи героя М.В. Гоголя. Тарас замикається в собі, стає невпевненим і ще більш вразливим. Батькам потрібно багато терпіння, навчити дитину м'якше ставитися до людей і легше до себе.
Рідкість і наочність імені для дорослого Тараса вже грає позитивну роль, відрізняючи його від загального оточення. Однак честолюбство у нього розвинене слабо, і він не зможе цим скористатися.
Тарас - розумна і сумлінна людина, у нього багато ідей, але він не може сам їх реалізувати і наполегливо шукає людей, які будуть зацікавлені в його пропозиціях. Домігшись успіху, Тарас починає цінувати себе, вірити в свою зірку.
Тарас часто працює лікарем в санепідемстанції, стоматологом, вчителем, перекладачем, тренером. Тарас з дитинства займається спортом, любить силові види - штангу, бокс, боротьбу, тому може вибрати військову службу, стати рятувальником, для нього це найкращий шлях до успішної кар'єри. Тарасу зазвичай важко з чим-небудь зважитися, але якщо він приймає рішення, переконати його досить складно.
У Тараса здоровий глузд, він прагне до міцної позиції в житті, матеріальної забезпеченості. Тільки в роздратуванні він стає примхливим і впертим.
Тарас добре живе в сім'ї, якщо його дружина працьовита і практична жінка, він зайнятий тільки зароблянням грошей. У вільний час він лежить перед телевізором, читає газети.
По батькові: Тарасович, Тарасівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру Т