Значення імені Тамара: характер, доля, сумісність

Тамара - вчені-етимологи зійшлися на думці, що давнє фінікійське ім'я Тамара є слов'янським варіантом біблійного імені Тамар. Ім'я Тамара було популярне серед жителів давньої Юдеї. У перекладі з івриту ім'я означає «фінікова пальма», «смоковниця». Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Тома, Томка, Тамарка, Тама, Томуля.

Основні риси маленької Тамари: комунікабельність, співчутливість. Батьків радує слухняністю та допитливістю. Лагідною і стриманою Томі просто необхідно давати вихід своїм емоціям, інакше дівчинка може стати надто нервовою. Тамара любить і поважає батьків, вимагає від них постійної уваги, ласки та похвали. Така дівчинка дуже тактильна, схожа на миле кошеня, яке лащиться і проситься на ручки. У навчанні Тамара виявляє великі успіхи. Їй дуже важливо зрозуміти всі тонкощі всіх дисциплін, що вивчаються, звичайне зазубрювання інформації їй не підходить.

У плані навчання Тома виявляє надзвичайну посидючість, послідовність та наполегливість. Найкраще Тамара розуміється на гуманітарних дисциплінах, але й у природничих науках тримає високу планку. Можна згадати і хороші творчі задатки дівчинки-підлітка. Вона з радістю зніметься у кіно або зіграє роль у театральній виставі.

Доросла Тамара – людина багатогранна та різнобічна. Чарівна, милосердна та розуміюча дівчина завжди відчуває глибокі переживання як за свої, так і за чужі проблеми чи невдачі. Вона імпульсивна, та її агресія швидко гасне. У роботі виявляє більш пасивна, але наявність приємних позитивних якостей згладжує цей недолік в очах колег та керівництва, які шанують та довіряють Тамарі. Власниця імені найчастіше обирає такі професії як адміністрування, секретарство. Може стати професійним лікарем, музикантом, актрисою чи художником.

Здоров'я залежить від емоційного стану. Постійні переживання та розчарування знижують життєвий тонус. Може хворіти і на різноманітні недуги травної системи внаслідок частих емоційних перевантажень.

День ангела імені – 1 травня, 14 травня, 15 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру Т