Значення імені Стефан: характер, доля, сумісність

Стефан - давньогрецьке чоловіче ім'я, є однокореневою родовою формою імені Степан. Цікавий факт: першим з'явилося саме ім'я Стефан, а вже потім народна форма. Давньогрецькою звучить як "Стефанос", що в перекладі означає "вінець", "вінок" або "корона". Також ще одним цікавим фактом є те, що в давнину це ім'я було одним із найпопулярніших, адже ім'ям Стефан назвали першого відомого у світі мученика в християнській вірі. Це ім'я є шанованим і шанованим як у православ'ї, так і в католицькій вірі.

Має похідну жіночу форму - Стефанія. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Стефі, Стефчик, Стефанчик, Стефанушка, Степаша, Степашка, Стеф, Стів, Стівен, Степан, Степаня.

У дитинстві Стефан росте дуже активною і рухливою дитиною, що має веселу вдачу. Має хороші навички комунікації, хлопчик завжди перебуває в колі безлічі вірних друзів. За вищезгаданої рухливості хлопчик посидючий. Таке поєднання в дітях зустрічається досить рідко, можна навіть сказати, що це унікальний випадок. Володіє вольовими якостями, які не зникнуть із дорослішанням, а тільки зміцняться, чим захоплює своїх друзів, особливо з боку протилежної статі. Завжди відповідально ставиться до своїх обіцянок, але також Стефан завжди вимагає чітких і ясних аргументів, інакше він просто не візьметься за виконання будь-якого прохання, бо не зрозуміє його можливу важливість.

У школі хлопчик має високу успішність, чим, звісно ж, дуже радує батьків і вчителів. В успішності підлітку допомагає його вміння знаходити спільну мову, через що викладачі частенько закривають очі на можливі витівки Стефана. Шкільною програмою хлопчик не захоплюється, улюблених предметів немає, більшу частину сил і енергії витрачає на незвичайні захоплення і хобі. Серед таких можна перерахувати спорт (єдиноборства, різні секції), театральну майстерність, археологію.

У дорослому житті володар імені стає самостійним, упевненим у собі чоловіком. За сильний характер його люблять друзі та поважають колеги на роботі. Йому цікава і легко дається робота руками: з радістю візьметься за ремісництво, але також може стати художником або дизайнером.

Здоров'ям Стефан явно може похвалитися, адже воно надзвичайно міцне, а за регулярних фізичних навантажень стане ще міцнішим. Досить рідко хворіє на що-небудь, навіть на сезонні застуди або нежить.

День ангела імені - 14 січня, 2 лютого, 31 березня, 16 липня, 2 серпня, 16 серпня, 6 вересня, 28 листопада, 26 грудня.

Відомі особистості, які прославили ім'я: футбольний арбітр Стефан Ланнуа, поет-символіст Стефан Малларме, король польський і князь литовський Стефан Баторій.

Популярні імена
Більше імен на літеру С