Значення імені Святослав: характер, доля, сумісність

Святослав - найпопулярніше останнім часом ім'я, яке має слов'янські витоки. Складається з двох коренів: "святий" та "слав", що, відповідно, означає "святий" та "слава". Має кілька визначень, але найпоширеніші з них "уславлений святістю" та "священна слава". Було поширене ще за часів Київської Русі, особливо – серед чиновників та правителів. Скорочені форми звучать як "Свят", "Свята", "Святик", "Слава", "Словік".

Чоловіки з цим ім'ям добре спілкуються з іншими людьми та легко входять до них у довіру. З дитинства вони прагнуть пізнання всього навколо і люблять вчитися, тому стають улюбленцями педагогів. Святослав дуже впертий. Поставивши собі за мету, він готовий змісти все на своєму шляху, навіть якщо вона не виправдовує ціну. Ця риса допомагає не просто займати активну життєву позицію, а й ставати лідером у всіх сферах, де б він не брав участь. Йому подобається бути самодостатнім, тому з дитинства намагається самостійно заробляти гроші та не залежати від батьків. Серйозно ставиться до життя, і незважаючи на відмінне почуття гумору, до всього підходить з розумом, продумуючи наперед усі варіанти.

Він активний, крім роботи має улюблене заняття для душі. Врівноважений та рідко діє на емоціях. Свят завжди все бере в свої руки, не дозволяючи комусь вирішувати за себе, і рідко приймає допомогу. Схильний до авторитаризму, через що іноді відштовхує друзів, хоча у дружбі виявляють себе вірним товаришем.

Святослав може реалізуватися у будь-якому напрямку, але найкраще йому даються управлінські посади. Найчастіше починає з маленьких посад і впевнено йде кар'єрними сходами до самої вершини. Нерідко обирає професії, пов'язані із фінансами.

У ранньому віці Свят може зовсім не визнавати сімейні узи, але в більш зрілому віці обов'язково зів'є гніздечко. Він вибере собі гідну жінку та гарну господиню. У сім'ї може бути авторитарний, але докладе всіх зусиль, щоб у його домі був достаток та добробут. До дітей відноситься досить суворо, хоча в душі до безумства любить їх.

Ці чоловіки люблять спорт, а тому не часто хворіють. У першій половині життя вони можуть хворіти на простудні захворювання. В іншому відрізняються міцним здоров'ям.

Лідер за вдачею, цілеспрямований чоловік і самодостатня особистість - це про Святослава. Завжди знає, що хоче від життя та впевнено йде до своїх цілей, користуючись авторитетом у друзів та колег. До сім'ї ставиться усвідомлено, будучи добрим, але часом суворим чоловіком.

День ангела Святослава – 6 липня.

Популярні імена
Більше імен на літеру С