Значення імені Стефанія: характер, доля, сумісність

Стефанія - походить від чоловічої форми, яка у свою чергу бере початок від слова "Стефаносс" і перекладається як "діадема", "корона", "вінок". Потрапивши у християнський світ, зберегло своє значення.

У зменшувальній формі вживається як "Стеша", "Стефа", "Фаня". Видозмінено користується популярністю у різних країнах Європи.

Стефанія жіночна та добра. Хоча з побоюванням ставиться до оточуючих і не довіряє світові. Часто агресивно реагує на інших людей, а особливо на їх зауваження, і може навіть образити людину. Самодостатня і не потребує будь-якої участі у своїх прикростях і радощах. Має так багато друзів і не любить галасливих компаній. Це сильна особистість, на чию думку дуже важко вплинути. Вона не сприймає чужих недоліків і заради своєї вигоди може "бити" по хворих місцях людей. Від інших вимагає моральності та ввічливого ставлення до себе, хоча сама часто поводиться протилежно. Імпульсивна у вчинках, але частіше приймає раціональні рішення, ніж спонтанні.

Стефанія виділяється високим інтелектом і добрими успіхами в пізнанні всього нового. Вона старанна в роботі, але погано уживається в колективі через свою зарозумілість. Для неї важливо бути визнаною і для цього вона готова докласти всіх зусиль. Заради мети може йти "по головах".

Сімейне життя не завжди складається з першого разу. Характер нерідко відлякує партнерів. Стефанія любить домінувати і часом її хворі амбіції витримують далеко не всі чоловіки. Знайшовши своє справжнє кохання, воно може спуститися з небес на землю і придушити свою гординю. А от заради дітей вона готова на все.

Стефанія з дитинства хвороблива. Насамперед виникають проблеми з нервовою системою. Замкнений енергетичний потік може породити хвороби в статевій системі або обернутися проблемами сексуального життя. Варто уважно ставитися до свого здоров'я з раннього віку та періодично проходити повне обстеження організму.

Стефанія – жінка з досить складним характером та амбіціями. Своєрідна натура, готова на все заради своїх цілей. Хороша мама, але часом складна дружина, яка любить домінувати у всьому і не потребує чужої думки.

Свято день ангела Стефанія відзначається 24 листопада Стефаніда Дамаська, мучениця.

Популярні імена
Більше імен на літеру С