Значення імені Світлана: характер, доля, сумісність

Світлана - ім'я має слов'янське коріння і складається з двох слів - "світло" та "лан", яке у стародавніх русичів означало "земля". Так, ім'я означає "Світло Землі". Також є інше трактування - "світла", це може вважатися як опис зовнішніх даних, наприклад "світловолоса", так і характеру - "світла, чиста душа". У скороченій формі звучить як "Світлана", "Лана".

Світлана відрізняється суперечливістю у всьому. Вона може бути доброю, а за мить злитися, може сумувати, а через пару секунд радіти. Світлана досить непередбачувана, але для неї характерна життєрадісність. Вона допитлива, з легкістю і великим інтересом осягає все нове. Власниця цього імені дуже самовпевнена і схильна до самолюбування. Іноді це досягає нарцисизму. Вона контактна і користується увагою протилежної статі.

Світлана наполеглива і ніколи не здається на півдорозі до своїх цілей. Працьовитість та чудові організаторські здібності часто виводять її в начальницьке становище. Нерідко її хобі стає роботою, в якій на Світлану чекає великий успіх.

Супутника життя вона вибирає довго, промацуючи та вивчаючи його. Світлана звертає увагу на соціальний статус та матеріальне становище. Робить це не з корисливих спонукань, а з метою облаштування надійного фундаменту для щасливої сім'ї, яка ні в чому не потребує. Хороша господиня та відповідальна мама, яка вкладає всі сили та енергію у виховання дітей. У чоловіків цінує мужність і обов'язковість, а в сімейному житті готова підкорятися чоловікові, нишком прокладаючи свою лінію.

Світлана не належить до хворобливих людей. У дитинстві та підлітковому віці у неї можуть спостерігатися проблеми зі шкірою, але після того, як гормональна перебудова закінчується, все приходить у норму. Також врятуватися від дерматологічних порушень їй допоможе правильний догляд та коректне харчування.

День ангела Світлани святкують тричі на рік: 2 квітня – Фотіна (Світлана) Самаряниня, Римська, мучениця; 16 листопада - Світлана (Фотинія), мучениця; 26 лютого - Світлана (Фотіна, Фотинія) Палестинська, преподобна.

Популярні імена
Більше імен на літеру С