Значення імені Уляна: характер, доля, сумісність

Уляна – у слов'янських мовах існує чимала кількість імен, які мають спільне походження із цим жіночим ім'ям. Серед таких найбільше виділяється імена Юлія, Юліанна та Юліанія. Вчені припускають, що вони відносяться до одного патриціанського елітного роду - роду Юлієв. Однак не варто думати, що ці імена мають однакові значення, це не так. Вчені вважають, що ім'я Уляна є похідним від прикметника “Julianus”, що в перекладі з давньоримської означає “належить Юлію”. На старослов'янському вимовляється як Іуліанія. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Уля, Улечка, Ульяша, Лана, Ліана, Яна, Ульяночка, Ульянушка, Ланочка, Люля.

Уляна з дитинства росте прямолінійною та довірливою. Вона добродушна та комунікабельна. Недоброзичливці та корисливі люди так і липнуть до дівчинки через її надто м'який і нерішучий характер. Гостро потребує підтримки батьків. Якщо батьки запасуться терпінням та виявлять максимум своєї уваги, проблеми з характером залишаться лише у дитячому віці. Також можна додати, що в Улі рано виявляються риси творчої натури, вона обожнює малювання, танці, співи. У захваті від циркового мистецтва, кіно, театральних виступів. У школі навчається добре. Має всі якості, які допомагають їй досягти високих оцінок: працьовитістю, делікатністю, ввічливістю. Захищає слабких та беззахисних. Справу життя вибирає ще в ранні шкільні роки і послідовно йде до нього, досягаючи високих професійних результатів. Така людина з легкістю може стати вправним музикантом чи художником. Дівчина-підліток досить чутлива, має добре розвинену уяву.

У дорослому житті Уляна ніжна і досить красива дівчина. Захоплені погляди чоловіків майже завжди спрямовані саме на неї, але вона це майже не помічає і дуже дивується навіть найпростішим компліментам. Їй просто ніколи помічати чоловічу увагу, адже вона вся спрямована у свою творчу роботу. У спілкуванні проста і водночас загадкова, чим ще сильніше приваблює чоловіків. За образом стриманості та спокою Уляни ховається емоційна та пристрасна натура.

Здоров'я Уляночки слабше щодо інших дітей. Проблема носить переважно віковий характер, але іноді вона супроводжує дівчину і в дорослому житті. Батькам необхідно пильно ставитись до здоров'я своєї дитини.

День ангела імені – 22 червня за східним календарем святкують іменини святої Іуліанії Константинопольської.

Відомі особи, які прославили ім'я: княгиня Уляна Олександрівна, політикиня, громадська та державна діячка, лікарка Уляна Супрун, членкиня антифашистської організації Уляна Громова.

Популярні імена