Значення імені Геннадій: характер, доля, сумісність

Геннадій - ім'я сягає корінням у давньогрецьку мову. Існують дві теорії походження назви: перша - від грецького слова "gennadas"; друга - від слова "genos", що означає "бути людиною". Коротка форма: Гена, Геша, Гера, Генчик.

Із самого раннього віку Геннадій пристосовувався до навколишнього середовища. Він справді той, кого можна назвати "майстром маніпуляції". Інтуїтивно відчуває, як вплинути на своїх батьків, однокласників і вчителів. Це унікальний талант, яким він володітиме все життя. Однак це не пов'язано з його вродженою життєрадісністю. Тільки на самоті він знаходить оптимістичне ставлення до життя.

У Геннадіїв, як правило, складний характер. Вони ніколи не показують своїх справжніх почуттів і не просять про допомогу, якщо думають, що впораються самі. Навіть коли Геннадій отримує роботу в компанії, він не дуже-то її хоче. Причина цього - велике почуття невпевненості в собі, яке завжди було у Геші.

Гена любить пробувати нове: спорт, подорожі, поїздки в різні країни. Якбивін обрав інтелектуальну професію, то міг би стати дослідником технологій або невідомих народів. Геннадій із задоволенням береться за будь-яке завдання і намагається зробити його успішним. Однак його надмірна метушливість і відсутність рішучості є слабкими місцями.

Геннадій пізно одружується і не поспішає з вибором партнера. Він може одружитися більше за розрахунком, ніж за коханням. Майбутнім дружинам необхідно заздалегідь дізнатися все про обранця, тому що в шлюбі існує багато підводних каменів. Якщо дружина не має таких самих якостей, розлучення неминуче.У старості його характер змінюється, він стає похмурим, але починає проявляти добродушність щодо своєї сім'ї.

День ангела імені - 17 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Г