Значення імені Герман: характер, доля, сумісність

Герман - ім'я виникло в Стародавньому Римі від слова "germanus", яке перекладається як "близький" або "істинний".Цим словом римляни називали германські народи. Коротка форма – Гера, Геша, Герочка.

Герман росте активною дитиною, не потребує постійногонагляду в дитинстві. Через надмірну опіку Геша втратить ініціативу і більше незахоче вчитися нового. Він складна особистість, незалежна і самодостатня людина,не піддається впливу зі сторони і не прислухається до чужої думки. Герман діє так як хоче сам, він розсудливий та напористий, розумний, аналітичний, дисциплінований і може багато чого досягти, якщо зосередиться на поставленому завданні. Однак лінощі можуть йому завадити.

В роботі власник цього імені займає лідерську позицію. На керівній посаді він добрий і тактовний, але не терпить помилок від підлеглих. Також завдяки своїй обдарованості й артистизму він може зробити кар’єру в таких сферах, як мистецтво чи література. Йому більш близькі творчі професії, так як, наприклад, робота лікаря чи інженера вимагає занадто великої напруги і старанності. Геша зазвичай вибирає найбільш простий і легкий шлях, так як не любить трудитися.

Жінки знаходять Германа привабливим. Багато хто закохується в нього. Однак він часто віддає перевагу задоволенню, а не серйозними романам. Для нього стосунки - це всього лише гра. Він дуже ексцентричний, і жінки не визнають у ньому надійного і вірного супутника. У результаті в його сімейному житті часто все йде шкереберть.

День ангела імені - 23 лютого, 2 квітня, 25 травня, 6 липня, 11 липня, 20 липня, 9 серпня, 12 серпня, 24 вересня, 8 жовтня, 11 листопада, 12 листопада, 13 листопада, 19 листопада, 26 листопада.

Популярні імена

Більше імен на літеру Г