Значення імені Гордій: характер, доля, сумісність

Гордій – рідкісне ім'я. Бере початок у Стародавній Греції, не маючи точного тлумачення. В Елладі було відомо як "Гордіас" і часто згадувалося у міфах, серед яких існував персонаж, який зав'язав Гордієв вузол. За легендою той, хто міг розв'язати його, мав стати правителем світу. Слов'янська лінгвістика визначає ім'я як "гордий".

Зменшувально-пестлива форма звучить як "Гір", "Гора", "Гера".

Чоловіки, які носять це ім'я, відрізняються врівноваженістю та спокоєм. Усі рішення вони приймають виважено, керуючись здоровим глуздом. Вони добре володіють емоціями і часто на вигляд здаються відстороненими від світу. Вони мають багато товаришів, але не так багато друзів. Ті, хто входить у їхнє коло – гідні люди, ретельно відібрані та перевірені роками. А сам Гордій є вірним і надійним другом. Він чесний і справедливий, із величезною силою волі.

Гордій зосереджений і завжди доводить до кінця розпочате. Він має гарні манери, акуратний і часом навіть педантичний. Рідко схильний до саморуйнування та шкідливих звичок.

Гордій відрізняється високою працездатністю. Він уміє віддаватися роботі, часто сягає керівних посад. Гарний командний гравець. Схильний до нарцисизму, іноді у його поведінці навіть можуть проскакувати нотки егоїзму.

Гордій може реалізуватися у спорті. У всіх сферах життя схильний до перфекціонізму. Він готовий пожертвувати проведенням часу з близькими людьми заради того, щоб довести розпочате до кінця або виконати завдання керівництва.

Чоловіки з ім'ям Гордій закохані, що часто заважає їм збудувати міцну родину. Для надійного союзу їм варто одружитися у зрілому віці. Стаючи чоловіками, вони виявляють господарність та гарні батьківські якості. Поважно ставляться до батьків, часто наслідуючи їх.

Дбайливе ставлення до свого тіла та підтримання внутрішньої гармонії дозволяють Гордію мати міцне здоров'я. Найчастіше недуги виявляються вже у зрілому віці. Це можуть бути проблеми з опорно-рухової системою, а саме – із суглобами або із зовнішніми покривами. Іноді ці особи рано лисіють.

Гордій - уособлення справжнього чоловіка: стриманий, вольовий, самостійний. Впевнено йде до своєї мети і завжди досягає її, хоч би чого йому це коштувало.

Популярні імена
Більше імен на літеру Г