Значення імені Галина: характер, доля, сумісність

Галина - є похідною від імені істоти давньогрецької міфології - Галене, яка була схожа на русалку і була богинею морського спокою та безтурботності. Таким чином, давньогрецьке ім'я Галина означає "спокій" або "безтурботність". Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Галя, Гала, Гана, Ганя, Аля, Ліна, Галинка, Галинушка, Галочка, Галченок, Галюня.

Галя в дитинстві має три основні риси: цілеспрямованість, спокій і завзятість. Галочка досить весела,любить активні ігри та прогулянки з друзями, легко йде на контакт із оточуючими. При всьому своєму скептицизмі до "жіночих штучок" вона сама часом любить пококетувати перед дзеркалом. У школі у Галини висока успішність. Цьому сприяють чудові здібності для навчання, такі як послідовність, наполегливість. Вона швидко запам'ятовує матеріал уроку, вміє працювати з інформацією, відбираючи лише все найважливіше та корисне.

Великих успіхів досягає у природничих та гуманітарних науках, але найчастіше за професією вона вибирає більше шлях до гуманітарію: адвокатуру, філологію, філософію чи педагогію. Галина високоосвічена дівчина. Є певний інтерес до вивчення літератури, кіноіндустрії, театру, музики чи історії.

Доросла Галя досить категорична у своїх думках та судженнях. Завжди виконує свої обіцянки. У неї яскраво виявляються лідерські риси характеру, від колег на роботі чи підлеглих вимагає покірності, проте сама підкорятися не любить.

Здоров'я у володарки імені Галина міцне. Дівчинка відповідально ставиться до свого здоров'я та різноманітних заходів його зміцнення. Зберігає активний спосіб життя навіть після дорослішання.

День ангела імені – 23 лютого, 23 березня, 29 квітня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Г