Значення імені Григорій: характер, доля, сумісність

Григорій - чоловіче ім'я грецького походження (gregoreo), що означає "той, хто бачить" (буквально - той, хто ніколи не спить). Скорочена назва - Гриша, Гриць, Грицько, Гриня, Грига, Грег, Грегон, Григоря, Грика, Горя, Гора, Грейг.

У дитинстві Грицько активний, непосидючий, прагне до пізнання нового, відкритий і наївний. Самосвідомість і розуміння того, що деякі ідеї залишаються невисловленими, приходить іздосвідом.Вшколі вінстаранно вчиться, щоб отримати знання. Однак Гриша часто не може нормально виконати жодне із завдань, бо не може зосередитися на чомусь одному і розкидається на безліч справ.

Для носія цього імені дуже важливо мати мету в житті. Проблема в тому, що він часто не може визначити свої пріоритети. Гриші потрібна порада зі сторони і чітке, наполегливе спонукання до дії, яке може організувати вірний друг або любляча жінка.

Григорій завжди максимально толерантний і має як хороші, так і погані сторони. У молодості він бачить світ у чорно-білих тонах, але в зрілому віці це може призвести до серйозних проблем. Дорослі повинні контролювати свої почуття й емоції та справедливо оцінювати дійсність, але Григорій не завжди здатний на це.

Дорослий Григорій не втратив своєї чуйної та багатогранної натури. Він завжди намагається бути в гарному настрої в компанії. Гриша може освоїти будь-яку професію: водія, інженера або фотографа.

Григорію до вподоби звичайні жінки, не обов'язково шукає заможнуз гламурною зовнішністю. Важливо, щоб його дружина була хорошою господинею і маласпокійний характер. Григорій любить домашній затишок і добре приготовану їжу. Гриша відданий жінці, яку вибрав своєю супутницею життя.

День ангела імені - 23 січня.

Популярні імена

Більше імен на літеру Г