Значення імені Яків: характер, доля, сумісність

Яків - перекладається з давньоєврейської як «послідовник», «той, хто слідує», «під п’ятою» або «під захистом Господа». Поширене в християнському світі, але його вимова в різних мовах різна. В англійській мові вони зазвичай читаються як Jacob і James, а в італійській – як Giacomo і Giacoma. За кордоном згадуються такі імена, як Акоп, Якуб, Жако, Жак, Яго і Хайме. Зменшувально-пестливі форми імені: Яша, Яшенька, Яшуня, Яня, Яшко, Яцько, Яцик.

У дитинстві Яків прагне бути незалежним, не слухає порад і має складний характер. Він любить читати, відмінний учень. Однак намагається привернути до себе увагу як неврівноважена і неординарна людина.

Він дуже розумний, розважливий та незалежний. Цінує свободу і незалежність, може терпіти підлість і не злопам’ятний. Не любить конфлікти, але нелегко поступається власною точкою зору.

У Якова є труднощі із самоаналізом. Він насилу адаптується до нової обстановки і людей. Знає, як маніпулювати людьми і використовувати свої зв’язки. Він часто заводить дружбу тільки з тими людьми, з якими йому комфортно.

Якоб надзвичайно принциповий, цінує професійну дружбу і товариство та не потерпить зради чи нелояльності. Він завжди відданий своїй роботі, але вимагає того ж від інших. Дуже організований. Якщо йому набридає складна професійна діяльність, то він змінює роботу. Може стати успішним журналістом, ювеліром, стилістом, перукарем, кравцем, кінорежисером або винахідником. Також може бути успішним в бізнесі.

Яків ставиться до дівчат із повагою і гідністю. Він намагається не завдавати дівчатам неприємностей і поводиться з ними м’яко і делікатно. Він доброзичливий і простий. Йому не подобаються сильні, грубі жінки. Яків вибрав би собі в дружини розумну і фінансово сильну жінку, яка була б хорошою матір’ю і приносила б затишок у дім. Дружина повинна володіти титанічним терпінням, розуміти і прощати свого чоловіка. Він хороший батько і проводить багато часу зі своїми дітьми.

День ангела імені - 5 листопада.

Популярні імена

Більше імен на літеру Я