Значення імені Яніна: характер, доля, сумісність

Яна, Яніна - благодать Божа (іврит). Західнослов'янський варіант імені Іоанн.
Зодіак імені: Скорпіон.
Планета: Плутон.
Колір: малиновий.
Камінь-талісман: рубін.
Сприятливі рослини: каштан, півонія.
Покровитель імені: фаланга.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Зменшувально-пестливі форми: Янка, Янічка, Яся.
Основні ознаки: впевненість в собі, активність.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Іменин відзначаються в тиждень святих дружин-мироносиць.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Яніна - мила слухняна дівчинка, але образлива, не варто багато працювати, щоб зачепити її гордість. Однак вона заспокоюється ще й швидко. Яна любить грати з ляльками, шиє їм найнеймовірніші наряди. У школі вона вчиться середньо, у неї немає улюблених предметів, у неї відмінна пам'ять і жвавий інтерес до якогось хлопчика. Яна хоче краще виглядати в його очах. Вчителі не користуються авторитетом цієї дівчинки.
Доросла Яніна, якщо вірить і любить, може перевернути гори, якщо розчарується, то стає апатичною і байдужою. Яна дуже впевнена в собі, навіть егоїстична, вірить у власну долю. Вона акуратна, вміє розподіляти свій час, вступати в довіру, щоб домогтися свого. Інтуїція у неї невисока, але спостережливість завжди допомагає відчути ситуацію.
Яніна часто працює в сфері послуг, вона відмінна кравчиня, модельєр, фотограф, реквізитор, візажист. Яніна дуже любить свою роботу, підходить до неї творчо, завжди сповнена різних планів, пропозицій. Вона амбітна, часто вважає, що її не розуміють, не цінують.
Якщо Яніні пощастить і на своєму шляху вона зустріне чоловіка, якого любить всім серцем, вона стане ніжною, терпимою до оточуючих, її життя відразу стане спокійніше. Яніна хоче мати хорошу сім'ю. Найчастіше так буває. У неї вистачає енергії і часу на сім'ю і роботу. Але якщо Яніна зрозуміє, що помилилася і поруч з нею не та, про кого вона мріяла, тут же рветься, не замислюючись, як важко буде почати все спочатку.
Яніна добре розбирається в психології чоловіків. Її характерна театральність, манірність, емоційність дозволяють їй практично завжди досягати поставленої мети, як у відносинах з чоловіками, так і в усьому іншому. Вона не шкодує грошей на наряди і косметику, вона приваблива.
Вона часто не ладнає зі свекрухою, не відчуває особливого задоволення від того, що син знаходиться під п'ятою невістки і терпить її примхи. Яна зазвичай має одну дитину, дуже його любить і балує. Ревнивий чоловік, незважаючи на труднощі характеру Яніна, задоволений сімейним життям. Яніна найбільше радує Василя, Єгора, Едуарда, Федора, Степана, Дмитра.

Популярні імена
Більше імен на літеру Я