Значення імені Ярослав: характер, доля, сумісність

Ярослав - це ім'я старослов'янського походження, що походить від слів яро (різкий, суворий) і слава (шляхетність). Ім'я означає: Той, хто славиться запальністю і силою, жорстокою вдачею. Скорочення імені: Слава, Ярик, Яра, Ярош, Ярек, Ярусь.

Ярослав заповзятливий і амбітний, завдяки чому може багато чого досягти в житті. Гострий розум і великий інтелектуальний потенціал, безумовно, є його головними перевагами. Ярослав також характеризується винятковою наполегливістю і впевненістю в собі, він вимагає багато від інших і вважає себе кращим. Це не приносить йому друзів, а навпаки - стає причиною конфліктів, через що люди втрачають до нього довіру. Він може критикувати всіх навколо, тому що він скептик і надає занадто великого значення досконалості.

Ярослав не довіряє людям, а вже тим більше жінкам. Це пов'язано з його страхом отримати травму і бути недосконалим. Він оточує себе настільки твердою оболонкою, що навіть переконавшись в щирості чиїхось почуттів, йому важко відкритися і проявити любов. Оскільки для нього важлива досконалість, він насилу приймає недоліки іншої людини, неідеальні відносини та серцеві невдачі. Він рідко заводить сім'ю і любить побути один. У ролі батька він не знаходить себе повною мірою, хоча в цілому він турботливий до дітей.

Попри безліч талантів, велику життєву енергію та ентузіазм, він втрачає почуття реальності й губиться у власних планах.

Ярослав володіє величезним інтелектуальним потенціалом, який він може використовувати, постійно вдосконалюючи себе і набуваючи знання. На жаль, водночас він занадто часто прагне до деспотичного керівництва іншими, і мета має для нього таке велике значення, що він готовий піти на негідні дії. Він нервує, коли щось йде не так, може критикувати всіх навколо і часто вступає в конфлікти з колегами по роботі. Ярослав досягне успіху в таких сферах, як реклама та маркетинг, бізнес, журналістика.

Покровителі Ярослава: святий благовірний князь Ярослав Мудрий.

День ангела Ярослава святкують тричі на рік – 5 березня, 3 червня і 8 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Я