Значення імені Авраам: характер, доля, сумісність

Авраам, Аврам - патріарх, великий батько народів (іврит).
У назві присутня величезна життєва енергія.
Зодіак імені: Терези.
Планета: Сатурн.
Колір назви: темно-коричневий.
Камінь-талісман: зелена яшма.
Сприятлива рослина: клен, дзвіночок.
Покровитель імені: баран.
Щасливий день: п'ятниця.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: твердість і наполегливість.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Авраам, святий праведний прабатько 22 (9) жовтня.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

22 жовтня в день Авраама Пастуха - початок стрижки овець. Пастухів годують вдома за те, що вівці були врятовані. Якщо цього не зробити, мор знайдеться на ягнятах.
Авраам - предок народу Ізраїлю, головний герой циклу біблійних казок. Живучи серед язичницького світу, Авраам першим зрозумів неправильність служіння ідолам і осмислив існування єдиного Бога, апостолом якого він став. Переслідуваний за це співвітчизниками, у віці 75 років він покинув батьківщину - місто Ур в Північній Месопотамії, і відправився на пошуки землі, обіцяної йому і його нащадкам Богом. Після довгих поневірянь Авраам і його отари в супроводі домочадців і рабів прибули в Ханаан. Таємничий голос з небес вказав Аврааму на дуб Мамври, де він розстелив свій намет.
Саме Аврааму з'явилися три ангела, одним з яких був сам Бог. Прийнявши вигляд прекрасних юнаків, вони прийшли оголосити праведнику, що у нього з дружиною Сарою, незважаючи на похилий вік, народиться син. Не визнаючи в мандрівниках жителів неба, але вірний обов'язку гостинності, старший запросив їх до столу, наказав дружині спекти хліб з кращого борошна, а слузі заколоти теля. На російських іконах ми часто бачимо трьох ангелів, сидячи за столом під мамбрійським дубом.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

У дитинстві у хлопчика часто спостерігаються перепади настрою: він іноді примхливий і впертий, потім м'який і поступливий.
У школі він добре вчиться, незважаючи на те, що дуже емоційний, вважає за краще точні науки, проте гуманітарні теж легкі.
Дорослий Абрам вміє тримати себе в руках, зовні спокійний, відрізняється твердістю характеру, впевненістю в собі. Він любить порядок, цінує організованість. Абрам - хороший партнер і однодумць. Він не особливо товариський, зайнятий своєю роботою і категорично відмовляється втручатися в чужі справи.
За зовнішнім загоном ховається талановита особистість, наділена прекрасним почуттям гумору, з прекрасними артистичними і музичними здібностями.
Абрам називає секс красивим. Для нього буде трагедією вийти заміж за холодну, нечутливу жінку.
У сім'ї Абрам розслабляється, він незахищений, неспокійний, часто може дратуватися. Періоди активності змінюються періодами повної апатії. У ці дні дружині потрібно бути з ним особливо ніжною і ласкавою.
Абрам найчастіше є батьком великої родини. Зворушливо ставиться до дітей і тварин.
По батькові: Авраамович, Авраамівна, Абрамович, Абрамівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру А