Значення імені Аріна: характер, доля, сумісність

Аріна – досить рідкісне та екзотичне жіноче ім'я має багато різноманітних теорій походження. Така різноманітність пояснюється широким поширенням у мовах інших народів та країн. Унікальність його полягає в тому, що воно не вважається самостійним, а зміненою формою імені Ірина. Тому значення обох імен однакові – “мир”, “спокой”. Є теорія, що Аріна походить від імені давньогрецької богині Ейрени, покровительки мирного життя. У слов'ян Арина співзвучно з ім'ям Ярина, тому ці імена нерідко плутають. Найчастіше буває, що самостійні форми обходять за популярністю свій вихідник, але в цьому випадку це, на жаль, не так. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Аріна: Аря, Арька, Яра, Ярка, Ріна, Аруска, Ярушка, Ярочка, Ариша.

Аріна за характером схожа на Ірину. Власниця імені росте більш рухливою, непосидючою дівчинкою. Зайвого клопоту батькам її бешкетність не приносить. Аріна легка, комунікабельна, самостійна та відповідальна. Це головна відмінність Арини від Ірини. У школі навчається добре, прагне опанувати якомога більшу кількість знань самостійно. Вона дисциплінована, посидюча, працьовита. Цілком спокійно може сидіти і довго методично вивчати якусь шкільну тему. Така дівчинка в дорослому житті вражатиме своє оточення ерудованістю, освіченістю, скромністю та багатогранністю.

Аріна дбайлива і благородна, найчастіше у дорослому житті вибирає собі професію, пов'язану з підтримкою та моральною допомогою. Вона знає собі ціну, тому оточення вибирає ретельно під стать собі. Притаманна Аріні точність і принциповість робить дівчину суворою і навіть жорстокою до інших. У дорослому житті вона не любить замикати себе вдома, обмежуючи домашнім господарством своє існування. Активна, багато часу присвячує кар'єрі та розвитку на роботі, де вона може досягти вагомих успіхів. Дівчині підійдуть як творчі професії, так і більш приземлені та надійні, що слугують опорою майбутнього. Користується великою повагою з боку колег та начальства.

Здоров'я у неї міцне, рухливість підтримує організм дівчини у тонусі.

Аріна відзначає іменини 12 січня, 16 січня, 29 квітня, 18 травня, 26 травня, 10 серпня, 17 серпня, 22 серпня, 26 серпня, 1 жовтня.

Відомі особи, які прославили ім'я Аріна: письменниця Аріна Танемура, українська волейболістка Аріна Бахраамова,

Популярні імена
Більше імен на літеру А