Значення імені Антоніна: характер, доля, сумісність

Антоніна - походить від імені Антоніна, святого покровителя Риму. У перекладі з латині означає "та, хто належить Антонію". Зменшувально-пестливі форми: Тоня, Тонюня, Нюся, Тонюха, Антося, Антоша, Тося, Тася, Ніна, Іна, Найда, Антоніда.

У дитинстві Тоня - перша помічниця мами: вона прибирає квартиру, поливає квіти, піклується про молодших братів і сестер. Вона любить вести їх і командувати ними, вони з радістю їй слухаються.
У школі Тоня добре вчиться, багато читає, для неї зібрана хороша бібліотека; Тоня обожнює поезію, знає багато віршів. Протегує молодшим школярам. Вона дуже відповідальна, на неї можна покластися. У неї хороші організаторські здібності, особливо якщо вона вловлює ідею, то сама може захопити оточуючих. Любить мріяти, іноді залишає все і йде в нескінченні мрії. Її особистість приваблює людей. У Тоні є своя індивідуальність, включаючи бажання досягти цілей, які вона перед собою ставить. Оскільки Антоніна унікальна у своєму мисленні та ідеях, практично неможливо точно передбачити, який тип особистості розвинеться у конкретної представниці імені.

Подорослішавши, Тоня стає серйозною, сміливою і має високе почуття справедливості. Вона не може стояти осторонь і дивитися, як страждає хтось інший. Вона завжди допомагає і відновлює справедливість. Антоніна добра до інших і поважає їхню думку, але може легко розсердитися, якщо бачить явну агресію. Вимоглива, турботлива, терпляча і покладається на свої почуття. Професійні якості Тоні - досягати успіху в усьому, що вона робить, що є результатом наполегливості, цілеспрямованості тапраці. Крім того, як і багато її однолітків, вона пунктуальна і добра.

Антоніна найчастіше педагог, вихователь, лікар, архіваріус, бібліотекар, дизайнер, літературознавець, мистецтвознавець. Антоніна сумлінно виконує свою роботу, завжди на хорошому рахунку. Захопившись якоюсь частиною своєї діяльності, вона розкривається особливо яскраво.

Володарка цього імені дійсно любляча дружина. Вона старанно працює на своїй роботі й отримує величезне задоволення від того, що є відповідальною домогосподаркою. У неї блискучий, охайний будинок і смачна, ароматна їжа, яку хоче їсти вся сім'я. У результаті її сім'я стає для неї набагато важливішою, ніж її найуспішніша кар'єра. Вона не прагне до влади у стосунках із чоловіком, а скоріше є його вірним супутником і відданим другом. Вона закохана у свого чоловіка і повністю йому довіряє.

День ангела імені - 12 серпня.

Популярні імена

Більше імен на літеру А