Значення імені Алла: характер, доля, сумісність

Алла – ім'я готського походження, як і у багатьох імен, є кілька варіантів значень. Найбільш популярна серед вчених версія, що з готського ім'я перекладається як "майстриня", "вміє все". Інша версія походження імені Алла у тому, що є похідною формою грецького слова “alli” що у перекладі означає “інша”. Третя і непопулярна версія - халдейського походження імені, від богині підземного царства Аллат. Яка версія вам більше до вподоби - таку і вибирайте. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Аля, Алка, Еля, Еллі, Аллочка, Аллушка.

У дитинстві Аллочка - справжня радує батьків своїм інтелектом та кмітливістю. Вона часто любить бути у центрі уваги їй подобається похвала і зовсім не подобається критика. З дитячого віку Аллочка самолюбна, знає як показати себе у суспільстві. Їй подобаються гарне вбрання яскравих кольорів.

У навчанні старанна і выдповідальна, проте вчиться середньо, особливої схильності до предметів вона не має. Досить складний характер не дозволяє їй завести широке коло спілкування, тому що дівчатка засуджують її за зайву гордість і самолюбство.

Доросла Алла любить справляти справжній фурор своїм епатажним виглядом. На відміну від шкільних років, стає сильнішою особистістю, до якої тягнуться люди. Вона жорстка, схильна до диктатури, рідко буває задоволена собою через сильну самокритику. В роботі володарка імені Алла наполеглива, вміє досягати всі поставлені цілі та завдання. Через високу самокритичність усі її проекти чи справи мають найвищу якість. Для успіху Алла готова йти по головах і змінюватись у будь-який необхідний бік.

Алла має міцне, гарне здоров'я. При правильному підході до нього їй вдасться обійти безліч серйозних захворювань.

День ангела імені – православні церкви святкують іменини 8 квітня, готська церква – 23 жовтня.

Відомі особи, що прославило ім'я: дружина Д. Дудаєва Алла Дудаєва, модель Алла Костромічева, телеведуча Алла Мазур.

Популярні імена
Більше імен на літеру А