Значення імені Марта: характер, доля, сумісність

Марта - ім'я походить із давньоєврейської мови і перекладається з арамейської як "пані, господиня дому". Дехто вважає, що це ім'я в перекладі з арабської означає "відомий, знаменитий". За однією з версій, воно походить від назви місяця березень і було ім'ям дівчинки, яка народилася в цьому місяці. Зменшено-пестливі форми імені: Марфа, Марточка, Мартинка, Мара, Маруша, Маруся, Марточка, Тата, Марочка.

Дитиною Марта від самого народження вирізняється неспокійним та сильним характером. Вона любить гратися з хлопчиками й іноді б'ється з ними, щоб донести свою точку зору. Марта смілива, нерозважлива і пустотлива, приймає рішення майже миттєво і ніколи не відступає. В школі може добре вчитися, якщо захоче, має здібності до вивчення іноземних мов.

Рішуча та впевнена в собі,Марта ніколи не втрачає самовладання в складних ситуаціях. У неї сильно розвинене почуття власної гідності, вона довго пам'ятає образи, тому навряд чи зробить перший крок до примирення. Марта любить спілкуватися, добре одягається і знає, як привернути увагу чоловіків. Вона розумна і вибирає собі роботу до душі.

З віком характер Марти не сильно зміниться. Вона, як і раніше, нерозважлива й емоційна, але тепер більш дипломатична і намагається контролювати свої слова і дії. З боку вона може здаватися абсолютно байдужою, але насправді її серце сповнене пристрасті. Носійка цього імені зазвичай ощадлива, діловита, наполеглива, прямолінійна і завжди домагається поставлених цілей. Завдяки своєму товариському характеру, вона легко адаптується в новому колективі.

Власниця імені Марта не відчуває нестачі в шанувальниках завдяки своїй привабливій зовнішності. З чоловіками буває різка і напористі, аж до неприкритої агресії. Але шлюб для неї дуже важливий. Вона докладає всіх зусиль, щоб якомога міцніше прив’язати до себе чоловіка. Хороша мама і приділяє багато часу вихованню своїх дітей. У Марти особливі стосунки з онуками. Вона обожнює їх, прощає їм усе і будь-які помилки, які вони роблять.

День ангела імені - 19 лютого, 16 березня, 25 квітня, 26 квітня, 17 червня, 22 червня, 17 липня, 19 липня, 3 вересня, 14 вересня, 21 листопада.

Популярні імена

Більше імен на літеру М