Значення імені Меланія: характер, доля, сумісність

Меланія - ім'я, яке, як і більшість інших сучасних, прийшло до нас із прийняттям православ'я, а зародилося в Стародавній Греції. У початковій формі звучало як "Мелайна", що перекладається як "темна", "чорна". Є церковним ім'ям.

Зменшувально-лагідно цих жінок можуть називати "Мела", "Меля", "Міла", "Лана".

Власниці даного імені миловидні та привабливі. Вони знають про це та користуються своїми козирями у всіх сферах. Ці жінки хороші актриси, тому часто маніпулюють людьми собі на благо. Мають впевненість і хорошу інтуїцію, тому найчастіше приймають правильні рішення, а чарівність допомагає реалізувати їм задумані плани. Активні та заряджають енергією оточуючих, часто підбиваючи їх на спільні дії та проекти. Наділені відмінними організаторськими властивостями можуть бути керівниками різних проектів. Комунікабельні, легко знаходять спільну мову з будь-якою людиною.

Працьовиті і за необхідності можуть відключати емоції і ставати холоднокровними, особливо - у прийнятті рішень. Добиваються успіху у бізнесі, але й не стоять на місці в офісній чи командній роботі. Завдяки чудовим акторським здібностям досягають необхідних результатів у переговорах.

У сімейному житті Меланія активна і схильна тягнути ковдру на себе. Вона любить приймати рішення сама і бере на себе майже всю ініціативу, з чим може змиритись далеко не кожен чоловік. Її часом егоїстичний характер нерідко заважає побудувати сім'ю, а потенційні наречені можуть просто втікати від такого натиску. Натомість ця жінка – гарна господиня, а в неї вдома завжди панує порядок та гармонія. Вона любить дітей, але часто виховує їх із особливою суворістю.

Здоров'я Меланії середньостатистичне. Загалом її не мучать хронічні захворювання, але слабким місцем може виявитися травна система. Варто звернути увагу на стан жовчного міхура, періодично діагностуючи весь шлунково-кишковий тракт. Також можуть зустрічатися проблеми із зовнішніми покривами: жінкам з таким ім'ям слід пити комплекси вітамін, тому що часто у них шаруються нігті, випадає волосся і сохне шкіра.

День ангела імені – 13 січня відзначають День пам'яті преподобної Меланії Римлянки.

Популярні імена
Більше імен на літеру М