Значення імені Максиміліан: характер, доля, сумісність

Максиміліан - нащадок найбільшого (лат.). У наш час дуже рідкісне ім'я.
Зодіак імені: Рак.
Планета: Місяць.
Колір: фіолетовий.
Камінь-талісман: обсидіан.
Сприятлива рослина: тополя сріблястий, дикоросла гвоздика.
Покровитель імені: лань.
Щасливий день: понеділок.
Щасливий сезон: літо.
Основні риси: сприйнятливість, обдарованість.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Святий Максиміліан молиться про безсоння. 17 серпня, якщо піде дощ, все сіно згниє.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Ім'я - це той же корінь, що і Максим, але характер зовсім інший. У школі він зазвичай вище і крупніше своїх товаришів, тому добродушний, але не любить пані братерства і фамільярності. З дитинства у нього з'являється почуття власної гідності. Він добре вчиться, займається спортом. Зазвичай це ім'я дають дитині в релігійній родині, а хлопчик релігійний. Максиміліан відрізняється допитливістю і здатністю швидко засвоювати інформацію. У нього дуже багато різних захоплень, замінюючи один одного, і кожен раз він розбирається з ними вдумливо, щоб його знання не були поверхневими.
Дорослий Максиміліан - талановита і добре ерудована людина. Його головний талант - залучати до себе цікавих людей. Спілкування з самим собою або зі своїм колом дає відчуття, що в світі багато високоосвічених і обдарованих людей. За професією він художник, тренер, інженер, програміст, фотожурналіст, педагог, письменник, літературознавець.
У спілкуванні Максиміліан простий і сердечний, завжди щиро готовий допомогти іншим. Сам він теж потребує допомоги: з юності йому все давалося легко, він не звик долати труднощі. У дорослому житті, коли вони виникають, він може захворіти, бувають невдачі в роботі, творчості, він часто сумує. Але у нього багато вірних друзів, особливо сердечна підтримка в сім'ї.
Міцна сім'я у Максиміліана виникає не відразу, в другому або третьому шлюбі. Він відданий своїй родині, любить дітей, частіше у нього з'являються дочки, які дуже люблять свого батька. Всі разом вони подорожують по країні, часто їздять на природу, приймають гостей. Максиміліан проявляє завидне терпіння в спілкуванні з батьками дружини.
Кращий шлюб Максиміліана з Анною, Анфісою, Вірою, Галиною, Глафірою, Зої, Капітоліна, Майєю.
По батькові: Максиміліанович, Максиміліанівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру М