Значення імені Кузьма: характер, доля, сумісність

Кузьма, Козьма - творець світу (давньогрецький).
Зодіак імені: Скорпіон.
Планета: Плутон.
Колір: темно-червоний.
Камінь-талісман: сурма.
Сприятлива рослина: жасмин, півонія.
Покровитель імені: мураха.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Основні ознаки: комунікабельність, прихована енергія.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Косма і Даміан, святі, 14 липня (1). Брати, лікарі, безкоштовно лікували хворих і навертали їх до Христа. За віру Христову їх закидали камінням в 284 році.
Косма і Даміан, святі чудотворці, зцілювали хворих молитвами. Вони загинули мирно, 14 (1) листопада.
Косма, святий, єпископ Халцедонський, 1 травня (18 квітня). Він жив в IX столітті, коли іконоборці переслідували прихильників православ'я. Іконоборці намагалися схилити святого на свою сторону, але він залишався вірним православ'ю до кінця. За непослух указу про зняття святих ікон з церков Косма був вигнаний з кафедри і засланий в ув'язнення. Від безперервних гонінь він послабив своє тіло, але залишався ще твердим духом. До самої смерті він непохитно зберігав православну віру.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

14 липня - літні Кузьмінки - жіноче свято з походом в гості, обов'язково рослинною їжею, яка готувалася і збиралася в кошару.
14 листопада - зимові Кузьмінки - дівоче свято, початок зимового рукоділля.
Якщо лист залишиться на дереві на Космодем'ян, то ще на рік будуть заморозки.
Кузьма-Дем'ян - коваль, який кує лід на землі і на водах.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Кузя дуже товариський, але емоційна дитина, якщо йому щось не сподобається, він буде голосно плакати.
Необхідно навчити його контролювати свої емоції, прощати образи. У дитинстві він хитрий, егоїстичний, необхідно прищеплювати йому почуття жалості до слабких, вчити терпінню, якщо він програє.
При правильному вихованні дорослий Кузьма - добра людина, але все ж чуйний, зарозумілий. Легко піддається впливу друзів. Не завжди впевнений в собі, хоча і впертий і наполегливий, іноді необгрунтовано говорить «ні», що є лише способом самоствердження.
Кузьма мовчазний, терплячий, обов'язковий, добре пристосовується до обставин, любить подорожувати. Вибирає професії, пов'язані з подорожами. Кузьма любить природу, тварин, може бути лісником, працівником заповідників.
Він одружується порівняно пізно, його сімейне життя складається добре. Він допомагає дружині по дому, але виконує «чоловічу роботу». Він невибагливий в їжі, не любить непотрібних речей в будинку, життєрадісний, господарський чоловік.
По батькові: Кузьмич, Кузьмина.

Популярні імена
Більше імен на літеру К