Значення імені Клавдія: характер, доля, сумісність

Клавдія - кульгава нога (лат.) Походить від чоловічого латинського імені Claudius. «Claudus» - епітет кульгавого бога Вулкана (або Гефеста по-грецьки), коваля, який кував зброю для багатьох богів і героїв.
Зодіак імені: Козеріг.
Планета: Марс.
Колір: темно-коричневий.
Камінь-талісман: онікс.
Сприятлива рослина: ялина, мати-й-мачуха.
Покровитель імені: лань.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Зменшувально-пестливі форми. Клава, Клавдушка, Клавдія, Кляня, Клаха, Кляся.
Основні риси: комунікабельність, працьовитість.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛЬКИ

Клавдія Алісія (Понтійська). Мучениця, 2 квітня (20 березня).
Клавдія Римська, мучениця, 6 січня (24 грудня). Вона страждала за віру Христову разом з дочкою, мученицею Євгенією в III столітті
Клавдією Анкірською (Коринфською), дівою, мученицею, 31 травня (18), 19 (6) листопада.
Одна з семи святих дів, які з юних років присвятили себе Богові. Всі вони вже досягли старечого віку. Після страждань за віру Христову Клавдій і його друзі були втоплені в озері.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Клава виростає спокійною, врівноваженою, досить товариською дівчинкою. Вона багато хворіє, і мама часто залишається з нею вдома, але Клава не перетворюється в примхливого, розпещеного дитини, вона скромна і сором'язлива. Клава працьовита, хороша помічниця матері вже в 11-12 років: вона може готувати вечерю, прати, прибирати квартиру, займатися молодшими дітьми і не тільки своїми, але і по-сусідськи.
Клава добре вчиться, але в класі її якось непомітно. Вона не прагне до лідерства серед однолітків, але при необхідності може постояти за себе.
За дещо чоловічою зовнішністю Клавдії ховається чутливе любляче серце. Її доброта і прихильність часто приносять їй розчарування в людях, але вона терпляча, схильна до співпереживання і самопожертви. Вона терпить мирські невдачі, нікого не обтяжує своїми проблемами. Вона кілька проста, недипломатична, може бути суворою, але швидко прощає всі образи.
Амбітні мрії не зачаровують Клавдію, вона вибирає професію, що дозволяє їй твердо стояти на ногах і бути фінансово незалежною - вона працює кухарем, закрійником, може бути, музикантом, перекладачем, педіатром, медсестрою. На роботі зазвичай цінують Клавдію. Від найменшої критики вона губиться, відчуває почуття тривоги, весь час замислюючись про те, правильно вона вчинила чи ні.
Основна сфера діяльності Клавдії - мати сім'ї, берегиня домашнього вогнища. Вона прекрасна всездійсненна дружина, любляча мати. Клавдія - опора своєї сім'ї, всі численні родичі, особливо літні, звикли спиратися на її плечі. У будинку Клавдії багато квітів на підвіконнях, обов'язкова кішка і собака, вона обожнює дітей, у неї їх двоє-троє. Будинок Клавдія - це всього лише згусток енергії, чоловікові зазвичай нема на що скаржитися. І шлюб Клави найчастіше закінчується. випадкова зустріч. Добре, якщо це Олексій, Андрій, Віктор, Роман, Федір.

Популярні імена
Більше імен на літеру К