Сонник Кажан: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився кажан -він віщує початок важких часів. Це впливає не тільки на ваше власне життя, але й на життя близьких вам людей. Найчастіші проблеми - зі здоров'ям та розрив стосунків. Водночас нетребасердитися, що вам сняться кажани.Всі погані почуттядоб’ютьситуацію. Вимаєте дякувати зазнак ішанс приготуватися до проблем.

Всі труднощі необхідні для подальшого розвитку, і ви не можете нічогосильнопоміняти.Ви бачите кажана, що сидить на вашому ліжку - очікуйте проблемз особистого боку. У вас будуть складні розмови з вашим партнером. Ви довго не знайдете спільну мову з коханою людиною.Старайтесяпроводити більше часу разом.Коли діяти з розумом, можнанейтралізуватисуперечки.

Вамнаснилося,якнезнайома людина впустила кажана в ваш будинок - слідберегтися обману ірозчарування.Не всі друзі щирі, серед них є вороги. Не довіряйте незнайомцям. Інакше висильнозаплатите.

У сновидінні на вас напало багато кажанів, неберіть це близько додуші.Ви можете зіткнутися з проблемами і поразками,протеколи ви звернетеся за підтримкою і допомогою своєчасно, вам вдасться покінчити з негараздами.

У випадку коли вам сниться, що ви - кажан, то скоріше за все ви створюєте проблеми оточуючим. Спробуйте перестати їх недооцінювати. Ви робите помилки, як і всі живі та адекватні люди. Нетреба бути прискіпливимдо своїх близьких. Ви можете бути втягнуті в серйозніконфлікти на тривалий час.

Якщо у сні летюча миша вкусила вас і ви перетворилися на на неї, то тепер ви зможете жити по-іншому, незалежно від негативного впливу оточуючих. Скоротіть контакт з такими людьми і старайтеся бути більш самовпевненим.

Коли вам присниться,як кажан прокидається і літає вдень, вам вартосильноскорегувати своїцілі.Побудуйте план захисту себе від негативу середовища. Падаючий кажан сниться до перемоги у справі.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К