Сонник Каблучка: значення сну та тлумачення за сонником

Каблучка уві сні - зобов'язання, вічне кохання, одруження або влада, вплив. Якщо у своєму сні ви побачили каблучку, це може означати, що ви відчуваєте зобов'язання або необхідність ухвалення серйозного рішення, яке може змінити не тільки ваше життя, а й життя оточуючих.

Наснилася обручка

Також якщо наснилася обручка, це може снитися перед початком романтичних стосунків або вступом у шлюб.

Значення сну, в якому фігурує каблучка, може варіюватися залежно від виду прикраси. Якщо прикрасу вінчає чорний камінь, вам доведеться вирішити заплутану і складну, але захопливу справу, яка посилить вашу позицію. Для бізнесменів такий сон може означати підписання вигідного контракту або відкриття нових шляхів для розвитку бізнесу.

Наснилася золота каблучка

Якщо вам наснилася золота каблучка на вашому пальці - всі неблагополуччя будуть вирішені найближчим часом і на вас чекає біла смуга, а ось втрата такої прикраси - провісник неприємностей у реальному житті.

Золота каблучка з діамантами уві сні

Якщо золоту каблучку прикрашає діамант, на вас чекає визнання і кар'єрне зростання, можлива виплата великої грошової премії. Для жінок такий сон обіцяє незабутнє весілля і щастя в шлюбі.

Каблучки з дорогоцінним камінням, таким як смарагд, рубін або сапфір уві сні - ваше бажання незабаром здійсниться. А ось якщо наснилася каблучка з перловою намистинкою, ви робите одні й ті самі помилки, рухаючись по колу і вам потрібно переглянути свою поведінку. Хорошим знаком також вважається срібна каблучка, що обіцяє пошану і повагу.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К