Сонник Кіт: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні вам наснився кіт, який з вами грає, то у вас існує таємний шанувальник, який соромиться виявити свої почуття. Чекайте швидкого освідчення в коханні. Якщо тварина добродушно спала, то попереду на вас чекає умиротворення і спокій. Вам настає період, коли ви можете відвідувати більше часу собі, розвиватися і нікуди не поспішати. Найближчим часом ніхто не докучатиме, а проблеми пройдуть стороною.

Сонник кіт

Кіт вкусив уві сні

Якщо кіт вас вкусив уві сні, то придивіться до людей вашого оточення: серед них точно ховається зрадник, який готує змову або зробить поганий і підлий вчинок. Цей негатив може торкнутися і когось із близьких людей, тож будьте пильні.

Кіт дряпався уві сні

Твір, що дряпається, передбачає напад: це може бути моральна атака або ж справжнє фізичне насильство. Треба бути обережним і в колективі: можливо хтось хоче обійняти вашу посаду і копає під вас. Не виключено, що всередині організму зароджується захворювання, яке незабаром дасться взнаки.

Сновидіння, в якому кішка ганяється за мишею, обіцяє збільшення фінансових ресурсів, які рекомендується відкладати або вкласти в перспективний проект.

Нявкання пухнастого звіра передбачає, що дуже скоро комусь дуже знадобиться допомога сновидця. Він навряд чи зможе її надати, тому що на той момент не володітиме потрібними ресурсами (часом, силами, фінансами).

Кіт, який у сні перейшов людині дорогу, вказує на те, що його плани не реалізуються чи зірветься подорож. Це принесе збитки та розчарування.

Коти билися уві сні

Коти, що б'ються, віщують пограбування або крадіжку. Також це обіцяє втрату якихось матеріальних цінностей. Можливо, хтось із колег збирається підставити сновидця чи його несправедливо скоротять на роботі.

Тварина, яка спить мирно на руках, означає, що сновидця хочуть долучити до якоїсь сумнівної справи. Взявши участь у ньому, сплячий може надалі бути звинувачений або дуже пошкодувати про вчинене.

Коли в сновидінні собака женеться за кішкою, варто чекати на цікаві зустрічі та корисні знайомства. Не варто уникати людних місць та відмовлятися від запрошень на якісь заходи.

Ловити кота уві сні

Якщо ви зловили пухнастого звіра, то ваші мрії дуже скоро здійсняться, а поставлені цілі реалізуються навіть більшою мірою, ніж очікується. А от коли мурлика спіймано, то варто готуватися до романтичних відносин, усередині яких пануватиме повага, гармонія, ніжність та турбота.

Годувати кота з рук уві сні означає, що ви зможете протистояти негативним подіям, з якими дуже скоро зіткнетеся.

Ображати уві сні пухнастика - у людині присутні підступні помисли, і вона збирається досягти чогось нечесним шляхом.

Якого кольору був кіт

  • Білий кіт уві сні до спокою, благодаті та умиротворення в житті. На якийсь час проблеми відійдуть убік, а фортуна посміхнеться, і не раз. Якщо той, кому наснилася подібна тварина, перебуває у відносинах, то в них запанує взаєморозуміння і настане нова хвиля романтики. А ось мертвий вихованець білого кольору розповість про зраду когось із близьких.
  • Сіра кішка – це знак того, що вами хтось маніпулює. Також варто замислитись, чи достатньо ви робите для отримання бажаних результатів у трудовій діяльності чи інших сферах життя.
  • Чорний кіт, як і насправді, уві сні приходить до неприємностей.
  • Плямисте звірятко сниться тим, хто невпевнений у своїх рішеннях і сумнівається в чомусь.
  • Руді коти сняться до цікавих та корисних знайомств. Якщо їхнє забарвлення яскраве, то ви дізнаєтесь якусь таємницю.
Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К