Сонник Сніг: значення сну та тлумачення за сонником

Побачити сніг уві сні означає, що поки у вашому житті немає справжніх бід, чи то хвороба, чи службові негаразди. Бачити снігові кучугури – на щастя на особистому фронті. Якщо ж вам наснився білий і чистий сніг, то на вас чекає відкритість і невинність, отримання хороших звісток і настання змін на краще.

Сонник сніг

Наснився сніг із дощем

Якщо наснився сніг з дощем - це сигнал того, що хтось із близького оточення опиниться в біді і йому буде потрібна допомога. Народний сонник тлумачить, що великі чисті замети обіцяють смугу везіння, достаток, несподіваний прибуток.

Сниться снігова буря

Снігова буря - не зовсім добрий сон, що вказує на емоційний дисбаланс людини, а можливо, стрес і навіть депресію. Часто це сниться тим, хто не може відпустити минуле, має конфлікт із самим собою або відчуває труднощі в ухваленні рішення.

Наснилися сніжинки

Сніжинки, що повільно падають, пророкують подорож з другою половинкою або просто приємне і щасливе проведення часу з нею. Якщо при цьому вони великі, як пластівці, то на пару чекає розкішне і корисне придбання. Якщо пара вже перебуває у шлюбі, то він обіцяє бути довгим, гармонійним і щасливим.

Земля в снігу уві сні - принесе спокійний і розмірений етап у житті. Також це вказує на матеріальний достаток і внутрішню гармонію, як і сильний снігопад.

Наснився брудний сніг

Брудний сніг уві сні, до якого всі так скептично ставляться, зовсім не пророкує нічого поганого. Швидше, він вказує на смиренність із життєвими обставинами того, хто його побачив. Іноді подібне сновидіння може говорити про плітки та інтриги, які плетуться навколо людини.

Наснився сніг, що тане

Сніг, що тане, попереджає про несприятливий результат задуманого або про закінчення чогось радісного і приємного.

Засніжені гори - це до рішучості сновидцем досягти поставленої мети, до його впевненості у своєму рішенні. Якщо сниться ще й лід, то це явна ознака майбутнього благополуччя і матеріального достатку.

Сніг влітку уві сні

Якщо уві сніг пішов влітку - несподіваний сюрприз, нова посада. Це може бути і приємне знайомство або навіть роман, який переросте в щось серйозне.

Якщо опади потрапляють йому прямо в обличчя, це знак майбутнього конфлікту, в який він буде втягнутий не зі своєї волі, але зможе знайти вихід із ситуації. Прогулянка по снігу говорить про емоційну стабільність, здоровий глузд і здатність ухвалювати зважені рішення сновидцем. Гра в сніжки - це провісник приємної події, а також радісного і корисного проведення часу, можливо, навіть з тим, хто грає в "нічній пригоді" разом з вами.

Якщо сплячий насилу пробирається крізь сніг, то це вказує на його рішучість і працьовитість. На нього може чекати випробування, яке він буде долати своїми силами.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру С