Сонник Смерть: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити смерть уві сні -жахіття,тим пачеколице хтось із близьких.Такі сни трактуються двояко.

Чия смерть снилася

Сновидіння про смерть матері має багато трактовок. Якщо унеї поганездоров'я, тотакий сон означає покращеннята довголіття. Коли жінці сниться смерть матері, тоскоро вона одружиться,народить дітейта знайде кращу роботу.Якщо смерть матері сниться чоловікові, в його житті відбудуться великі зміни.

Смерть батькауві сні - довге і щасливе життя для нього.Коли в реальному життівисваритеся з батьком, це говорить про те, що пора миритися.Якщо хтось розмовляє зі своїм покійним батьком, ценатякна інтриги, які ховаються завами.

Бачити уві сні смерть сестри означаєпереосмислення життєвихцінностей.Вискоро почнетеінше життя.

Сновидіння, де присутнясмерть братаінформує пропроблеми з фінансами. Коли сниться вигаданийбрат, то вартозрозуміти цей образ, як когось із існуючих близьких.

Коли в сновидінні при вас помирає коханий – зменште кількість стресу в вашому житті. Дайте людині свободу, вона почувається скутою.

Ваша смерть - такий сон передвіщає успіх, якщо сновидець займає активну життєву позицію і цілеспрямовано йде до мети. Якщови помираєте на чиїхось руках, сновидіння відображає тривогу з приводу майбутніх мрій.

Власна смертьзначить, що вам не вартохвилюватися за власне життя. Вибудете багатим, здоровішими і проживете довше. Цей сон також натякає на змінити, розпочати життя по-новому або розпочати для себе новий етап.Видіння уві сні смерть близькихзначить, що вонивтратили життєву енергію.Смерть незнайомцявіщує, щоу вас в кар'єрі або бізнесі будуть зміни, процвітання. Смерть живогоприятеля означає удачу.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру С