Сонник Свиня: значення сну та тлумачення за сонником

Свиня уві сні означає фінансову вигоду. Чим більша тварина, тим більший прибуток. Чиста, щаслива і вгодована свиня означає початок нового, захоплюючого і успішного етапу в житті.

Брудна або виснажена тварина - недобрий знак. Крім того, близькі люди: родичі, друзі або колеги, "підкинуть"вампроблеми.

Сон, в якому тварини відіграють важливу роль, часто характеризують вас.Щасливі свині уві сні означають, щолюдиназнаходиться в самому розпалі свята і його бажання будуть виконані, в той час як злі і брудні застерігають від того, щоб в житті ви не поводилися як свиня, нікого не поважаючи і копаючи собі яму зла і нещасть.

Багато свиней, які бігають у сні, вказують на те, що в реальності все швидко змінюється. Успіхи змінюються невдачами, робота - перервами, одним словом, життя ніколи не буває нудним.

Якщо вам наснилася туша тварини, вас чекає низка втрат.Якщо ви відчуваєте гнів або розчарування при вигляді мертвої тварини, то втрата буде фінансовою. Сон з мертвою твариною також може означати хворобу або проблеми на роботі чи крах планів або надій. Мертве маленьке порося часто попереджає про хвороби, що насуваються, вам слід подбати про своє здоров'я.

Мертва свиня, що лежить в багнюці - провісник неприємних зустрічей, пустощів та інтриг. Для дівчат мертве порося - передвістя зради з боку коханого.Для тих, хто при владі, мертве порося віщує появу суперників. У боротьбі з конкурентами потрібно проявити винахідливість і хитрість

Популярні сновидіння