Сонник Смерч: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився смерч - ви повинні бути готовими до подій, яких неможливо уникнути.

Коли спостерігається торнадо, що йде від вітрового потоку, існує можливість, що хтось із близьких людей загине.Страх, який відчуває сновидець, коли формується вихор, відображає реальний життєвий досвід і негаразди. Якщо грім гримить і блискавка починає сяяти, це означає, що людина перегорнула сторінку свого життя, змінила точку зору і знайшла душевну гармонію.

Якщо гуде торнадо, означає, що людина розчарована діями інших і не в змозізмінити ситуацію.Вам доводиться спостерігати, як стихія природи розносить все на шляху, то в реальності ви стали жертвою невдалих планів.Ви бачите якпорив вітру руйнує будинок, насправді відчуєте спокусу змінити роботу або переїхати. Той, хто розмірковує про наслідки неконтрольованих стихій, не уникне проблем у реальності.

У разі колице звичайний сон з бурею, то у близьких сновидця можуть виникнути проблеми. І якщо він не буде діяти негайно, проблема торкнеться його самого. У вікні видно якісь вітрові потоки, то у вашому оточенні відбуваються конфлікти.Для вирішення проблеми, потрібно зберігати спокій.Той, хто бачить палаючу дірку у вікні, намагатиметься прожити щасливе та енергійне життя наяву. Його життя сповненекоханняі нерозважливої поведінки, яка рано чи пізно призведе до розчарування.

Видивитесяна шторм на морі, не в змозі знайти рішення і мучитесявсумнівах. Спостерігати, як шторм відступає під воду - знаходити вихід із ситуації і гасити наростаючий конфлікт. Веселка, що з'являється над морем після шторму, знаменує обставини, сприятливі для результату важливого проекту.

Коливир засмоктує кохану людину, цезначить, що в реальності вона перебуває у безвихідному становищі. Якщо торнадо захоплює кохану людину, то, швидше за все, у обранця є приховані почуття до іншої людини.

Популярні сновидіння