Сонник Вода: значення сну та тлумачення за сонником

Вода уві сні символізує потік емоцій і настроїв, вплив підсвідомих бажань і страхів. Чиста вода означає чистоту і вдячність, тоді як брудна або бурхлива може символізувати тривогу або психологічне напруження.

Чиста вода пов'язується з позитивними моментами: успіхом, достатком і розвагами. Брудна вода означає зворотне - проблеми, смуток і небезпеку. Впасти в таку воду уві сні - наяву зробити серйозні помилки, через які ви будете страждати. Якщо ви п'єте чисту воду уві сні, то це пов'язано з удачею, особливо якщо це мінеральна вода. А ось якщо уві сні ви вирішите напитися каламутної води, в реальності можете серйозно захворіти.

Якщо уві сні ви бачите білий човен на чистій воді, то це попередження про прийдешнє розчарування. Промокли ноги після ходіння по сирій землі - попередження про необхідність пильності, інакше ви можете зіткнутися з проблемами. Якщо вода заливає ваш будинок - сон попереджає про те, що скоро ви вступите в бій зі злом.

Йти по воді уві сні означає щастя, а плавати - вигоду. Бачити маяк - добрий знак, що говорить про удачу. Блискуча вода може символізувати нещирих нових знайомих, гладка водна поверхня віщує успіхи, а хвилі і шторм - труднощі. Повінь уві сні - попередження про шкоду або обман, з якими ви можете мати справу в повсякденному житті. Вир - сигнал про великі перешкоди. Виливати воду з відра - отримати невигідну пропозицію працевлаштування.

Купання у воді: ви успішно справляєтеся зі злими спробами, рухаєтеся в правильному напрямку, а ось плавання під водою: може свідчити про невизначеність, сумніви. Побачити уві сні змію у воді - турбуватися даремно, а воду, що ллється зі стелі, - до несподіваного втручання у ваше життя.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В