Сонник Небіжчик, покійник: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, у якому ви побачили покійника - не найприємніший і навряд чи на ранок після нього буде гарний настрій. Якщо після смерті покійного минуло мало часу, то сни можуть бути пов'язані зі стресом та постійними думками про нього.

Сонник покійник

Наснилася покійна мати

Якщо уві сні людину відвідала покійна мати, то це добрий знак. На нього чекають нові досягнення, позитивні новини та зміни у житті. Це розповість і про покращення стосунків у любовному секторі. Якщо покійниця прийшла з якимсь подарунком, то чекайте на прибуток або поповнення в сім'ї.

Покійний батько уві сні

Батько сниться до того, що незабаром перед вами постане важливе питання, до вирішення якого треба підготуватися заздалегідь. Йдеться про кардинальні зміни в житті.

Якщо сниться хтось з мертвих батьків разом із живим, то це говорить про майбутнє перемир'я або вирішення конфлікту, який довго тягнеться.

Сонник про покійну бабусю

Бабуся зі світу мертвих приходить у сон онука, щоб нагадати, що в цьому світі він оточений надійними людьми і в будь-якій складній ситуації може розраховувати на підтримку та захист.

Сонник про покійного дідуся

Дідусь може приснитися до того, що перед вами постане завдання чи питання, у вирішенні якого знадобиться мудрий порадник. Не виключено, що такий знак закликає вас допомогти комусь із старших родичів або вас потребує начальство.

Наснилися покійні брат та сестра

Померлі сестри та брати відвідують людей ночами, якщо попереду якась ситуація, на якій обпалювалися раніше, але не зробили висновків. Якщо у вас є плани помиритися з колишнім супутником життя, то задумайтеся: чи варто це робити. А ось якщо в людини були теплі і дружні стосунки з покійником, що приснився, то це обіцяє приємні зміни в особистому житті і наближення щасливої смуги.

Покійник кохана людина

Друга половинка, яка залишила цей світ, приходить сказати про те, що у вас із нею є якесь не закрите спільне питання чи незавершена справа. Це може бути бізнес. Варто задуматися про те, як вирішити його, щоб душа коханого чи коханої заспокоїлася.

Якщо це був законний чоловік або дружиа, то потрібно придивитися до свого внутрішнього Я. Можливо, ви трохи егоїстичні і цим відштовхуєте від себе людей.

Наснився покійний друг

Близький друг з царства мертвих, який завітав у сон, несе важливу позитивну новину.

Побачити себе мертвим уві сні – благодатний символ. Він обіцяє довге та забезпечене життя.

Покійні хрещені батьки приходять у сон із порадою про те, що живий хрещеник йде не тим життєвим шляхом. Йому не варто нехтувати допомогою та порадами інших людей.

Наснився небіжчик живим

Якщо небіжчик здався живим, то незабаром повіє вітер змін. Він торкнеться відразу кількох сфер: роботи та особистого життя. У людини можуть змінитися цінності та підвищитися самооцінка, що покращить якість її життя.

Небіжчик у труні сниться до серйозної втрати, яка виб'є з колії сновидця. Це може бути розорення бізнесу, велика крадіжка або розставання з дорогою людиною. Той, хто ожив уві сні, - приємний знак. Він вкаже на порятунок від ворогів та проблем, які мучать людину. Також це віщує одужання та добре здоров'я.

Небіжчик плакав уві сні

Небіжчик, що плаче, підкаже про ваш внутрішній дисбаланс або про згасання почуттів у відносинах з партнером. Але це лише тимчасове явище, і ситуація незабаром виправиться. Перебуваючи у вашому будинку, покійний підказує, що потрібно позбавитися туги про нього і почати жити повноцінним життям. Якщо він бере якісь речі - позбавтеся їх. Якщо ви побачили покійника у дзеркалі, він хоче сказати, що ви прийняли неправильне рішення або неправильно розставили пріоритети.

Будьте пильні, якщо небіжчик покликав із собою уві сні. До вас нагрянуть невдачі та хвороби, але з ними вдасться впоратися. А от якщо піти з покійним – це поганий знак. Постарайтеся зробити все, щоб убезпечити себе та близьких від поганих подій.

Значення для чоловіків та жінок

Якщо небіжчик наснився чоловікові, і він при цьому не відчував неприємних емоцій або прокинувся в бадьорому настрої, то це означає, що поряд з ним знаходиться надійне і гідне оточення. Якщо на горизонті маякнуть незначні проблеми, йому легко вдасться вирішити їх за допомогою підтримки. Розмовляти з нічним гостем із царства мертвих - означає отримання нових повноважень на роботі та збільшення прибутку за допомогою їх реалізації.

Якщо жінці сниться покійник, який воскрес і стоїть перед нею, то це передбачає пропозицію, від якої їй краще відмовитися. Розмова з тим, кого немає в живих, для жінок обіцяє період самотності і прокрастинації, який триватиме недовго, якщо вона сама того захоче. Коли жінка бачить уві сні покійного покійника, вона може зіткнутися з труднощами, які навряд чи вдасться вирішити самій.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Н