Сонник Ніж: значення сну та тлумачення за сонником

Ніж уві сні є застережливим знаком. Прийнято, що ніж – символ зради, брехні та насильства.

Отримали удар за допомогою ножа уві сні - насправді чекайте негативу на свою адресу, погрози, насильство. Побачили купу ножів – будьте особливо обережні до близьких, адже можуть виникнути конфлікти. Брати ніж від когось – слід бути обережним, правильно підбирати слова під час розмови з недоброзичливцями. Точити ніж уві сні - до необдуманих кроків. Приймати ніж у подарунок – до тендітного та брехливого світу з ворогами.

Ніж із іржавим лезом сниться до дрібних образ, невеликих конфліктів. Ніж із гострим лезом уві сні є символом збитків, конфліктів, розбіжностей. Повністю іржавий ніж тлумачиться як символ напруженої ситуації серед членів сім'ї сновидця.

Кухонний ніж у руках тлумачиться як символ прийняття важливих висновків у різних ситуаціях, які можуть поміняти все життя.

Якщо людині сниться оборона з ножем від грабіжника, то сновидець незабаром примножить свої матеріальні блага. Якщо людина бачить сон, у якому його поранили ножем, тоді, швидше за все, станеться якесь лихо. Якщо ж сновидець отримує ніж у подарунок – символ обману та брехні. Позбавляти життя когось ножем, означає обман, несправедливість, підлість від колег або конкурентів по роботі.

Якщо ж сновидець бачить сон про ножа, яким убили людину, то, можливо, у відносинах із партнером знову запалиться полум'я пристрасті. Спроба покінчити життя самогубством за допомогою ножа обіцяє вдалий збіг обставин, щастя, радість, яка вже видніється на горизонті. Тупий ніж уві сні є попередженням і явним натяком на те, що сновидцю просто необхідно подорослішати і чинити як статевозріла людина, відкинувши можливі властиві егоцентризм та егоїзм.

Популярні сновидіння