Сонник Пожежа: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилася пожежа - такі сни в залежності від сюжету мають різні інтерпретації, з давніх часів вважається, що вогонь є і другом, і ворогом людей.

Коли полум'я уві сні всеохоплююче, це попереджає про розбіжності з членом сім'ї або коханим, а в деяких випадках - про розрив стосунків. Такі сни також мають більш глобальне значення: війни або серйозні втрати;

Сон, у якому ви гасите вогонь наодинці, означає, що ви беретеся за розв'язання проблеми, яку зазвичай мають розв'язувати інші. Вам сниться, що вогонь гасне сам по собі, нехай і повільно, цеознака того, що нагальна проблема буде вирішена. Сучасний сонник каже, що спроба загасити велику пожежу уві сні - це про те, що вам необхідно зрозуміти своє психологічне становище, ви можете відчувати почуття тривоги або депресію.

Варто пам'ятати, що кількість диму пропорційна величині події, яка має відбутися. Якщо диму немає, а вогонь ледь є, це знак про те, що ви будете страждати тривалістю в декілька днів. Це стосується друзів, родичів і коханих.

Пожежа у власному будинку

Такий сон вказує на те, що людина заробить гроші, але, з іншої сторони, він також є попередженням про наближення грабіжників. Стале значення палаючого будинку - несподіване щастя, це тлумачення справедливе тільки в тому випадку, якщо будинок не належить сновидцю. Бачити уві сні село у вогні - шлях до великого щастя.

Сон, у якому весь будинок горить, але немає обгорілих руїн, означає, що ви можете очікувати підвищення на службі або матимете великий дохід. Однак зруйнований будинок віщує розчарування. Цей сон вимагає сил для вирішення проблем.

Сни провогонь в будинку менш сприятливі. Сюжет обіцяє бурю сімейних пристрастей. В іншому випадку може виникнути роман з людиною, до якої ви відчуваєте прихильність. Однак у більшості випадків стосунки не приносять радості.

Сон про отримання опіку означає, що вам необхідно вжити рішучих дій для покращення ситуації в якійсь сфері вашого життя. По-перше,варто усвідомити, що за річ вимагає від сновидця таких дій.

Значення для жінки

Якщо жінці сниться вогонь, але вона не боїться його, а жадає, то, найімовірніше, це початок нових стосунків. Якщо уві сні жінка горить, це може означати, що в реальному світі вона втягнута в інтриги та плітки, що негативно позначиться на її стосунках.

Пожежа в будинку попереджає про побутові проблеми, які жінка повинна вирішити негайно. Якщо у сні ви йдете по попелу - це може означати, що варто відкласти на деякий час реалізацію планів та ідей, щоб уникнути розчарувань і фінансових втрат.

Для жінок сни про пожежу з жертвами також мають значення і вказують на те, що вони мусять контролювати свої емоції. Це часто призводить до конфліктів з членами сім'ї або коханцями. Сновидець має пам'ятати, що емоційні сплески можуть призвести до погіршення стосунків. Якщо ви бачите, що самі гасите пожежу, це провісник страшних неприємностей.

Значення для чоловіка

Якщо чоловікові сниться пожежа - це знак любовної лавини. Водночас такі сни можуть попереджати про конфлікти в сім'ї, на роботі або в близьких стосунках. Пожежа, де є жертви, у сні вказує на необхідність відкласти грандіозні плани, поїздки або важливі рішення.

Такі сни означають, що доля надасть вам шанс у найближчому майбутньому, використайте його, щоб потім не довелося шкодувати. Сновидіння також можуть попереджати про конфлікти з сім'єю, роботою або коханими.

Для неодружених чоловіків сюжет віщує початок нового життя, з новими подіями, новими цінностями і, в деяких випадках, людьми.

Пожежа в чужому будинку
Тлумачення таких снів залежить від того, хто єгосподарем будівлі:

 • Родичі - сімейні негаразди, причиною яких може стати спадщина.
 • Друзі - завести нові знайомства, які можуть виявитися корисними.
 • Батьки - можливий конфлікт з батьками.
 • Сусіди - можлива зрада когось з близьких друзів

Яким був будинок

 • Великий - можливі нещасні випадки.
 • Маленький - надії навряд чи виправдаються.
 • Зруйнований -будуть періоди смутку, періоди поганого самопочуття.
 • Незнайомий–виповинні бути обізнані про обман з боку близьких людей.
 • Садиба - можуть приїхати родичі.
 • Руїни - можливо, в найближчому майбутньому вдасться взяти відпустку.
 • Новий - попередження про можливу побутову травму.
 • Старий -можливі приємні події.
 • Порожній -щастя.

Пожежа в церкві

Сон про палаючу церкву означає, що ви, можливо, пережили неприємний момент у своєму житті й готові знизити життєві бар'єри, відкинути моральні принципи та переступити через свої кордони. Сон сигналізує, що вам не варто йти на такі жертви. Однак побачити тріснуту або пошкоджену ікону говорить про те, що ви розчаровані життям, не хочете виходити зі стресової ситуації та ризикуєте впасти в депресію. Зробіть вдих і вирішіть, як рухатися далі та вийти з порочного кола.

Пожежа з димом без вогню

Якщо вам сниться багато диму, ви чітко усвідомлюєте, що поруч пожежа, але не бачите самого вогню - це безумовно свідчить про те, що ви не впевнені у своїх силах. Якщо вам сниться пожежа і дим огортає вас з усіх боків, ви відчуваєте задуху, це означає, що вас оточують підлабузники. Постарайтеся розігнати дим, і незабаром ви звільнитеся від турбот.

Інші інтерпретації

Зловісний вогонь віщує поширення пліток про сновидця. Побачити полум'я печі - це нагадування про те, що з вогнем слід поводитися дуже обережно. Грітися біля вогню уві сні - знак того, що людина щаслива, її підтримують близькі і так буде й надалі. Вид себе, спалюваного вогнем, попереджає про можливі інтриги з боку заздрісників. Гасити вогонь уві сні - можливо, вам доведеться захищати свою честь.

Популярні сновидіння