Сонник Переїзд: значення сну та тлумачення за сонником

Сни про переїзд стають провісниками яскравих і раптових емоцій, хаотичних змін і навіть кардинальної зміни життєвого шляху. Життя після такого сну рідко повертається в колишнє русло, а зміни, які він обіцяє, на жаль, не завжди позитивні.

Якщо під час переїзду, що наснився, ви втрачаєте свої речі або ваше майно виявляється зіпсованим, у реальному житті на вас можуть чекати фінансові втрати.

Дуже важливо згадати про те, яка дорога була під час переїзду. Гладка і рівна - це символ успіхів, які прийдуть вже зовсім скоро. Повна крутих поворотів - певні складнощі, яких можна буде уникнути, якщо ви впорядкуєте свої думки і чітко будете слідувати наміченим цілям.

Величезне значення відіграє те, хто є героєм сну. Якщо це молода дівчина і вона переїжджає до свого хлопця, сон відображає наявність прихованої мрії, яка може здійснитися. Для молодих жінок такий сон може віщувати небажану вагітність. Якщо ж уві сні вам наснилося, що ви переїжджаєте до своїх батьків, у реальності ви відчуватимете самотність і необхідність того, щоб хтось за вами доглядав і про вас піклувався.

Якщо сниться, що ви переїжджаєте з людиною, яка вже давно померла, до вас прийде небажаний гість, з яким у вас погані стосунки і який може надовго зіпсувати настрій.

Постарайтеся пригадати, куди саме ви переїжджали у вашому сні. На верхні поверхи? Це є символом кар'єри та успіхів у навчанні. Переїзд на нижні поверхи, навпаки, віщує проблеми на роботі Якщо ви переїжджаєте до старого, занедбаного будинку - в реальному житті ви можете відчути спустошеність. Якщо ви переїжджаєте в нову кімнату, ваш світогляд зміниться. Якщо місце, в яке ви переїхали, дуже брудне, в реальному житті на вас чекають неприємності і, навпаки, чисте і нове місце символізує позитивні зміни.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П