Сонник Парасолька: значення сну та тлумачення за сонником

Парасолька у сні - захист і надійний притулок. Ви потребуєте підтримки і хочете сховатися від проблем, що насуваються. Ви захочете звернутися за допомогою до родичів або друзів, знайдете близьких людей, які підтримують, розуміють і люблять вас, які допоможуть подолати проблеми і зроблять вас сильнішими. Деформована або зламана парасолька трактується як погана прикмета. Тому побачити таку парасольку у сні часто є недобрим знаком.

Для чоловіків прогулянка з парасолькою в погану погоду інтерпретується як зустріч з жінкою. Самотні чоловіки можуть бути готові відмовитися від самотнього життя і створити сім'ю. Парасолька під дощем також значить майбутній успіх в бізнесі. Для керівників даний сон означає зростання і процвітання компанії, а для рядових співробітників - просування по службі і фінансове зростання.

У разі коли ви бачите у сні парасольку, що використовується за своїм прямим призначенням, завжди є дуже хорошим символом. Вам сниться чисте небо з розкритою парасолькою над головою – це інтерпретується як удача і багато приємних подій. Вони обов'язково прийдуть у ваше життя. Вас оточують вірні і дуже близькі друзі. Вони допоможуть вам у будь-якій складній ситуації. У випадку коли ви побачили відкриту парасольку означає приємний сюрприз, подарунок, тепла розмова.

Вам сниться, що парасолька, яку ви вибрали після довгих роздумів, відкрита над вашою головою на вулиці, це означає, що насправді ви дуже впевнені в собі. Ви об'єктивно оцінили свої можливості і знаєте свої сильні і слабкі сторони. У такій позиції ви завжди будете в змозі виконати те, що хочете, і швидко досягнете поставлених цілей. У разі якщо ви бачите у сні висячу парасольку, поведінка вашого друга змусить вас чесно задуматися.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П