Сонник Павутина: значення сну та тлумачення за сонником

Побачити павутиння уві сні - це уособлення низки пасток. Такий сон повідомляєпроважливість бути пильними і уважно придивлятися донавколишніх людей, можливо вам не варто підписувативажливіпапери безретельної перевірки, інакше ви можете потрапити в пастку. Намагайтеся неконтактувати знезнайомцями.

Побачити павутину -добре,проте лише у випадку, якщо ви трудоголік. Цей сонзначить, що проект буде успішним і результати з'являться вже незабаром. Маленька павутинказначитьяскраві емоціїна роботіта на особистому фронті. Велика павутина віщує успіх і обіцяє процвітання у бізнесі.

Якщо уві сні павук плете павутину - вам слід бути готовим до того, що оточуючі намагатимуться морально пригнічувати вас та використовуватизі своєю метою.

Сниться літаюча павутина без павуків -можна уникнути неприємностей, якщо наберетеся терпіння і будете діяти раціонально.

Розривати липку павутину означає, що ви можете вжити заходів, щоб захистити себе від пастки.

Гладенька та сяюча - затишок і сімейне щастя.

Побачити у сні павутиння в кутку кімнати – в житті на вас чекає маленький привід для радості.

Павутина у старихбудинках - спогади про минулепринесуть смуток.

Давнє запилене павутиннязнаменує важкіпереживання ітерзання. Емоційне горе змушує вас страждати,проте вам не загрожує небезпека,не потрібно напружуватися.

Самотнім жінкам павутина вказує наприсутність неадекватних стосунків з молодим чоловіком, які не принесуть позитивних результатів. Заміжні жінки можутьтрактувати цей сон якпопередження протруднощіі проблеми.

Коли хлопцеві сниться павутина - він зіткнеться з плутаниною в своїхневирішених питаннях. Існує ймовірність обману або зради з боку друга, що може вплинути на професійне середовище.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П