Сонник Парфуми: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам сняться парфуми, які у вас є - знак прозустріч з коханою людиною або нове захоплююче знайомство неминуче. Дане видіння означає подорож або зміни у житті. Ви бачили у сні чужі парфуми – знак, що з'являться чужі проблеми, які перекинуть на вас.

Сон, в якому ви відчуваєте запах парфумів уві сні і розумієте, що парфуми не для вас - хтось із ваших близьких просто приховує неприязнь до вас, тоді як насправді ви відчуваєте зовсім інше. Ви повинні "розпізнати" цю людину і не контактувати з нею, щоб уникнути розчарування в майбутньому.

Бризкатися парфумом у сні – знак про проблеми. Коли ви виконуєте важливе завдання, зосередьтеся на найважливішому. В разі коли ви вибираєте парфуми для себе – символ руху вперед. Це може стосуватися короткострокових речей, наприклад, від’їзд по роботі або обміну. Змінення в обстановці допоможе вам замислитися над багатьма речами. Відкиньте хибні думки та реалізуйте свої бажання.

У випадку коли ви випадково пролили парфуми у сні - це погана прикмета, яка значить нудні реалії. Пролита іншою людиною в сні - це провісник порожніх турбот. Дух з'явився в розбитій пляшці -даний сон трактується як нездійсненні мрії. Кидати пляшки в стіну і розбивати їх - веселощі в житті, що завжди передаються іншим.

Вам доводиться розпилювати парфуми, це означає, що на вас чекає сприятлива подія. Сон трактується як позитивні новини та виконання бажань. Розпилювати парфуми у великих кількостях - треба бути обачнішим і перевіряти, чи можна це робити, перш ніж досягати нової мети.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру П