Сонник Павук: значення сну та тлумачення за сонником

Павуки уві сні найчастіше несуть хороші вісті. Павуки - працьовиті й можуть цілодобово без зупинки йти до своєї мети, плетучи павутину. Тому найчастіше сни про них не несуть біди, а знаменують успіх у професії та різних починаннях. Навіть якщо людина поки що не має роботи, такий сон може підказувати їй, що пора рухатися вперед і не сидіти на одному місці, проявивши наполегливість і цілеспрямованість.

Наснився великий павук

Великий павук уві сні - символ творчості сновидця, в якій йому зовсім скоро має пощастити.

Сонник тлумачить, що волохатий та великий павук вкаже на серйозну хворобу, часом навіть на хронічну. Їхній укус повинен змусити задуматися про можливу небезпеку в реальному житті. Маленькі павуки - до добра і благополуччя, можливо до примирення з людиною, з якою ви давно посварилися.

Великі та маленькі членистоногі - це захист або покровительство начальства. Нерідко можуть принести вигідну пропозицію по роботі або навіть керівну посаду.

Білий павук уві сні

Білі членистоногі можуть вказувати на зміну обстановки, як-от переїзд, перехід на іншу роботу або навіть розлучення і раптовий шлюб із новим партнером. Нерідко вони обіцяють неприємності, з яких можна знайти вихід, якщо швидко вжити необхідних заходів.

Чорний павук уві сні

Павуки чорного кольору, якщо вони рухаються уві сні, означають тривогу, страх, що може навіть супроводжуватися панічною атакою. За цим іноді слідують події, що приносять переживання і негативні емоції. Коричневі павуки бувають отруйними, тому снитися вони можуть до харчового отруєння або прояву алергічної реакції.

Також вони пророкують суттєві зміни в житті, а їхній напрямок руху може вказувати те, куди потрібно прагнути в реальному житті. Жовті вкажуть на те, що незабаром у сновидця з'явиться друг, який буде йому багато в чому корисний, особливо - в професійній сфері. А ще це пророцтво гарного життя і міцного здоров'я. Золоті - це гармонія, відчуття внутрішньої рівноваги і щастя. Також означають знайомство з хорошим товаришем або партнером в особистому житті.

Якщо уві сні павук не рухається - це знак того, що потрібно розворушитися і докладати більше зусиль до досягнення цілей, а не лінуватися.

Стрибаючі особини обіцяють сварку або конфлікт у робочому колективі.

Павук уві сні заліз у рот

Якщо уві сні павук заліз до рота, то людині варто задуматися про те, як вона спілкується з іншими. Можливо, вона сама того не підозрюючи, образила когось і їй слід вибачитися. Парування представників членистоногого світу у снах вказує на проблеми в сімейному житті або майбутні конфлікти у стосунках із другою половинкою.

Коли дві особини протистоять одна одній - це до неминучого конфлікту або неприємної бесіди, можливо, з начальством.

Павука великого розміру, який наснився і повз по людині, потрібно трактувати у зв'язці з частиною тіла, по якій він повзав:

  • Рука. Фінансове благополуччя або покровитель, спонсор.
  • Нога. Ворог, який нишком планує сплячому завдати якоїсь шкоди. Якщо нога при цьому ще й свербить, то ним може виявитися хтось із близького оточення.
  • Спина або живіт. У жінок це може вказати на вагітність. Загалом - це обіцяє неважке захворювання.
  • Щока або обличчя. Це зрада друга або близької людини, можливо - зрада.

Вбили павука уві сні

Убити уві сні павука означає те, що представник людського світу не дуже товариський з людьми і має проблеми в комунікації з ними або внутрішній дисбаланс. Сімейним людям це обіцяє конфлікт із партнером.

Прибирати павутину в темряві носить значення швидкого викриття давньої таємниці, що принесе конфлікт. Виявлення її при світлі дня означає для сплячого сварку з кимось через тривалу брехню або зраду.

Сонник павук за іншими сонниками

Сонник Міллера:

  • Міллер тлумачить сновидіння про павуків як передвістя труднощів і труднощів у житті. Павук може символізувати проблеми або недомовки у вашому повсякденному житті.

Сонник Ванги:

  • Ванга розглядає павука уві сні як знак злих намірів чи обману. Це може вказувати на те, що вам слід бути обережним у відносинах із певними людьми чи ситуаціями.

Сонник Зигмунда Фрейда:

  • Фрейд міг трактувати сновидіння про павуків як символ сексуальних страхів чи комплексів. Павук може асоціюватися з інтимними аспектами особистості.

Сонник Майї:

  • Майя могла бачити павука як знак того, що ви стикаєтеся з перешкодами або проблемами, які можуть бути пов'язані з почуттям хитрощів або спритності.

Толкування Нострадамуса:

  • Нострадамус міг розглядати павука в сновидіннях як передвістя змін чи складнощів у майбутньому, які потребують пильності чи обережності.
Популярні сновидіння