Сонник Місячні: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилися критичні дні, то, можливо, ви просто переживаєте про затримку або відчуваєте їх швидке наближення. Часто сон говорить про те, що належить щось віддати, відпустити як з матеріального світу, так і з ментального та духовного. За наявності певних обставин у нічному явищі можна зробити гарні висновки про майбутні події.

Якщо уві сні ви побачили, що менструація йде в когось іншого, це вказує на те, що хтось бажає вам неприємностей і робить все для того, щоб вам насолити. Також це може означати якусь недобру новину щодо планів, що будувалися на найближче майбутнє.

Якщо місячні уві сні пішли у вас, варто придивитися до стану свого здоров'я. Така прикмета обіцяє хворобу. Це може стосуватися і родичів, зокрема жіночої статі.

Рясна кровотеча передбачить вир подій, які змінюватимуться негативом і позитивом. Ваша справа – вчасно закрити невирішені питання та позбутися всіх людей в оточенні, які можуть підставити чи обдурити.

Невеликі виділення, що мажуть, стануть знаком того, що хтось незначний намагається вам насолити, але навряд чи досягне значних результатів.

Якщо місячні були на білизні, то ви зможете запобігти якійсь неприємності. Це може бути вирішення конфлікту з начальством або важлива та відверта розмова з коханою людиною.

Побачивши менструальні виділення на рушнику, можете бути впевнені, що незабаром вам відкриється таємниця, яка може змінити ваше життя.

Місячні, які настали раніше, сняться до того, що на вас чекає несподівана звістка або дуже важлива пропозиція, яка обернеться для вас доходом і зміцненням становища в суспільстві.

Затримка менструації підкаже те, що людина відтягує вирішення питання, яке важливе для покращення якості її життя. Швидше задумайтеся про те, що вам робити і як правильно вчинити, інакше настануть незворотні і негативні наслідки.

Якщо менструальна кров залишила сліди на якомусь предметі, то це говорить про те, що ви у своїх починаннях не одні. З вами поряд є той, кому можна довіряти.

Прокладка з місячними уві сні як знак, що хтось через вас потрапить у біду або зазнає збитків.

Якщо уві сні ви бачите календар, на якому відзначаєте або звіряєте настання критичних днів, це говорить про те, що вам не вистачає організованості.

Якщо хтось у сновидінні сказав вам уві сні, що ваш одяг забруднений кров'ю внаслідок місячних, то ви зможете запобігти серйозному лиху, яке могло б статися з вами. Коли жінка відмиває кров, змиває її в раковину або унітаз уві сні, це символізує одужання або хорошу можливість виправити помилки минулого і вийти на новий рівень життя, сповнений радісних подій та гідного оточення. Якщо стиралася спідня білизна, то ви нарешті знайдете компроміс із родичами або коханою людиною.

Значення для чоловіків та жінок

Безумовно, жінкам подібні сни є найчастіше через фізіологію. Вагітним менструація сниться як добрий знак на відміну від реальних кровотеч. Це означає, що пологи пройдуть легко та без патологій. Якщо місячні наснилися дівчині, у якої їх ще не було, то на неї чекають несподівані події, які принесуть позитивні емоції та прибуток. Літнім жінкам, які вже пройшли період клімаксу, менструація є у нічних мріях перед можливою зустріччю з кимось із минулого.

Якщо чоловікові сняться місячні, то це провісник проблем чи захворювання у його коханої жінки чи когось із родичів.

Популярні сновидіння