Сонник Малина: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилося, що ви збираєте малину - у вашому бізнесі можливий раптовий успіх. Якщо уві сні ви їсте малину, то вас можуть обмовляти за спиною, або ж скоро ви отримаєте значний прибуток чи винагороду за ваші дії.

Якщо вам наснилося, що ви просто милуєтеся красою цих ягід - даний сон віщує щире кохання. Маленькі плоди трактуються як несподівані зміни на особистому фронті.

Коли плід стиглий, то прийде добра звістка, а якщо недозрілий – вас зрадять. Жовтого кольору - обіцяє фінансову стабільність і підвищення зарплати. Дика ягода - означає душевне процвітання та успіх у справах. Малиновий кущ значить вчинити необачно, але побачити ягоду - постраждати через осуди за спиною.

Для азартних гравців великі ягоди малини, значать масштабні перемоги або ділові тріумфи. Більшість сонників стверджують, що сновидіння з малиною не віщують довгострокової перемоги, тільки короткі зміни.

Якщо у сні ви продаєте саджанці малини, то на вас чекає низка тривог. Корчувати землю, де посаджена малина - подорож, в яку ви відправляєтеся всупереч своєму бажанню.

Якщо малина перестигла і падає, то в реальності ви можете дізнатися про несподівані наслідки кохання, наприклад, якщо такий сон прийде до одруженої жінки, то це може віщувати розлучення.

Популярні сновидіння