До чого сниться Риба

Риба уві сні може означати безліч всяких подій як позитивного, і негативного характеру.

Якщо уві сні спіймали рибу, то ви можете досягти небувалих висот у справах, проте потрібно постаратися та подвоїти зусилля. Якщо ваш улов - це маленька риба, в недалекому майбутньому вас можуть потурбувати різні неприємності та дрібні невдачі. Якщо уві сні у вас багатий улов - чекайте наплив багатств і в реальному житті.

Бачите рибу за вітриною магазину, ринку або в мережах рибалки - чекайте настання важких часів.

Літаюча риба може попередити вас про неприємності на роботі від підлих колег або навіть про небезпеку ввечері.

Якщо вас вкусила або з'їла величезна риба, це найчастіше тлумачиться як нерішучість у боротьбі з моральними проблемами, можлива необхідність допомоги з боку близьких.

Якщо ж ви спіймали рибу, а потім відпустили, вам не варто опускати руки навіть у патових ситуаціях, адже хто знає, можливо, успіх посміхнеться у ваших справах.

Якщо ж риба була занадто слизькою і вислизнула з ваших рук, тоді вам варто сподобатися оточенню - можливо хтось із них виявиться "фальшивим доброзичливцем".

Якщо вам хтось дарує рибу: швидше за все ваші дії обговорюються оточуючими у вас за спиною.

Якщо ви робите покупку риби, то вам слід не бути надто довірливим, особливо до близького оточення.

Якщо вам наснився сон, де ви вживаєте рибу в їжу, швидше за все, на вас чекатиме успіх в особистому житті. У жінок такий сон віщує легкі пологи.

Сон про рибні кістки тлумачиться, як переживання та муки через ситуацій у минулому.

Мертва риба віщує втрату грошей чи поваги.

Сниться вудка або ви тримаєте вудку в руках – ви мрієте зірвати великий куш, розбагатіти.

Однак серед перелічених значень є й досить екзотичні. Наприклад, якщо вам сниться зграйка сріблястих рибок, тоді вам слід купити кілька лотерейних квитків, адже підвищується можливість виграти солідні призи. Плаваюча у водоймищі риба трактується як символ удачі та здоров'я, а якщо дане водоймище містить чисту та прозору воду, тоді незабаром на вас чекатиме корисне знайомство з впливовими та заможними людьми, які допоможуть з просуванням кар'єрними сходами або успішним розвитком бізнесу. Велика риба уві сні часто символізують радість, позитивні зміни у житті. Колір риби також має велике значення, що яскравіше, тим краще. Золота рибка уві сні – справжній подарунок, адже значно підвищується шанс виконання всіх заповітних мрій та бажань.

Значення для жінок

Сон про рибок у жінок означає внутрішні переживання, відчуття, зміни власного життя та адаптація до цих змін. Вагітній жінці або дівчині сон може вказати на переживання про майбутню дитину або легкі пологи. Заміжній представниці жіночої статі сниться до поповнення сім'ї. Дитині – особливо активний період у житті.

Значення для чоловіків

Якщо уві сні чоловік побачив рибу, то він може показувати реальне становище в кар'єрі та справі життя.

Популярні сновидіння