До чого сниться Море: значення сну та тлумачення за сонником

Море уві сні можна трактувати з його поведінки. Чиста морська вода сниться до виконання бажання. Якщо це ще й штиль, воно виконається швидко і легко.

Сонник море

Яким було море?

 • Тепле море є в нічних мріях до хороших змін, одужання та новин, які змінять життя на краще.
 • Штиль, незалежно від кольору води, сниться до стабільності та умиротворення.
 • Холодна стихія ознаменовує неприємності, розлад у стосунках. Замерзла вода – до паузи чи ступору на життєвій дорозі. Можливо, це перерва у стосунках. А от коли сновидець провалюється під лід, значить, на нього чекають проблеми на роботі чи в особистому житті. Це може бути і зрада близької людини.
 • Прозора вода приносить позитивні зрушення на професійній ниві. Це може вказувати і на нове починання у своїй справі, яке увінчається успіхом.
 • Темна гладь сниться до збільшення капіталу.
 • Бірюзова - відпочинок, на який ви давно чекали.
 • Теплі хвилі, що злегка плескаються, - свідок майбутніх романтичних і ніжних відносин, наповнених гармонією.
 • Бурхлива стихія приходить у нічному сюжеті з метою попередити про недоброзичливців, зрадників або серйозних конкурентів у діловій сфері.
 • Шторм говорить про зміни не на краще. А корабель, що тоне, при цьому означає хворобу або втрату роботи, бізнесу або сварку з близьким або другом.
 • Мутне прибережжя може бути ознакою самотності. Іноді воно сниться до хвороби.
 • А ось медузи – вірні супутниці не найприємніших новин.
 • Скандали, інтриги та плітки чекають на тих, кому здалося брудне море. Це може говорити і про зради другої половинки.

Купатися в морі уві сні

Сучасний сонник тлумачить, якщо ви купалися або плавали уві сні - це до приємних емоцій та умиротворення. Якщо при цьому вода була теплою, то чекайте на надзвичайну насолоду в сексуальному житті. Прозора вода при цьому символізує покращення та гармонізацію справ серцевих.

Плавати під водою уві сні

А ось плавати під водою - це передбачення того, що ваші ілюзії скоро руйнуються, ви розчаруєтеся в комусь чи в чомусь.

Літати над морем

Летіти над морем уві сні означає отримання добрих перспектив у кар'єрі. Йдеться як про підвищення, а й збільшення матеріальних благ. Дивитись на нього з літака – до відрядження з перспективами.

Наснилися ноги в морі

Занурювати ноги в морську воду означає досягнення поставленої мети, але через перешкоди та нелегким шляхом.

Якщо сновидець пірнав, то на нього чекають значні зміни на життєвому шляху. Можливо, перебудується його звичний спосіб життя.

Передбачає стрес або навіть депресію сон, у якому людина тоне.

Плавати у холодному морі уві сні

Якщо ви плавали в холодній воді, то на вас скоро чекає нове знайомство, яке переросте в романтичні відносини. Якщо робили ви це наввипередки з кимось, то друга половинка захоплюватиметься спортом або покращуватиме ваше життя.

Ниряння у воду з розбігу- це знак того, що людина щось робить не так або припустилася помилки, про яку не здогадується.

Купання з дітьми передбачить сімейну подорож, яка залишить приємні емоції.

Наснилася відпустка на морі

Якщо море пов'язане з відпусткою, то трактувати подібне сновидіння слід у зв'язку з тим, хто був у ньому з вами. З чоловіком – це велика покупка, можливо – нерухомості. Якщо просто друга половинка – до емоційного дисбалансу. З колишньою пасією - до мрій чи планів, які не здійсняться. Відпустка з дітьми – прийняття важливого та правильного рішення. А ось морський круїз з батьками може приснитися до розлучення з коханою людиною, яка раптово закінчиться возз'єднанням.

Стояти на березі та спостерігати за водою означає жити ілюзіями та порожніми очікуваннями.

Коли людина запливла дуже далеко - це знак того, що на неї чекає підвищення або різкий розвиток підприємницької діяльності. Якщо при цьому він пройшов буйки, то це різкий стрибок у кар'єрі та швидкий дохід.

Популярні сновидіння